Picture
www.movies.com
Biografinė sportinė drama

Režisierius: David O. Russell

Šalis: JAV

Trukmė: 115 min

   
Filmas, paremtas tikrais įvykiais, pasakoja neįtikėtiną kelionę į bokso šlovės olimpą. Micky (vaidina akt. Mark Wahlberg) į didįjį boksą įžengė įkvėptas miestelio legendos, buvusio boksininko, o dabar savo trenerio ir vyresniojo brolio Dicky (vaidina akt. Christian Bale) dėka. Deja, pasibaigus pastarojo karjerai, vyras pasiekė gyvenimo dugną - įniko į narkotikus ir turi rimtų problemų su teisėsauga, tad yra rimtas kliuvinys jaunėliui Micky kopti karjeros laiptais. Nepadeda ir problematiška vyro šeima – isteriška ir despotiška motina  Alice (vaidina akt. Melissa Leo) bei septynios aršios seserys, siunčianti Micky į kovas, kuriose jis beviltiškai pralaimi nelygiaverčiams varžovams ir nusprendžia mesti boksą.

Picture
www.movies.com
Vieną dieną Micky ryžtasi užkalbinti patinkančią barmenę Charlene (vaidina akt. Amy Adams) ir netrukus mergina tampa šviesuliu vyro gyvenime, privertusiu kažką jame keisti ir įkvėpusi jį grįžti į ringą. Atstūmęs seseris, motiną ir kalintį brolį pirmą kartą per savo karjerą Micky ryžtasi kovoti be šeimos užnugario, brolio patarimų ir palaikymo ringo kampe. Jis nugali varžovą. Dar ir dar vieną. Atsidūręs pergalių kelyje Micky turi stoti į kovą dėl pasaulio čempiono titulo. Kova, kurioje jam prognozuojamas beviltiškas pralaimėjimas, suvienija nesutarimų draskomą šeimą, o Micky renkasi brolio palaikymą ringo kampe bei atsigręžia į artimuosius.


Picture
www.movies.com
Boksas boksas boksas... Filmas persisunkęs boksu iki pat kaulų smegenų, kvepiantis ir kvėpuojantis juo ir tą pajunti vos po keturių pirmųjų peržiūros minučių. Filmas apie šeimą ir jos tarpusavio ryšius, atsidavimą vienas kitam. Apie tai, kad visos pergalės gyvenime pasiekiamos sunkaus darbo ir atkaklumo dėka.

Stebina ir aktorių ryžtas bei noras vaidinti juostoje. Mark Wahlberg filmui intensyviai ruošėsi net ketverius metus, tad yra puikios fizinės formos ir ne viename interviu juokauja, jog galėtų stoti į kovą su profesionalais. Neįtikėtina matyti ir rusvaplaukę Amy Adams kitokiame nei įprasta amplua. Romantinių komedijų žvaigždė, geroji Holivudo mergaitė juostoje tampa seksualia kale, turinčia problemų su alkoholiu ir besiplūstančia riebiais keiksmais. Žavi ir Oskaro vertas aktorius Christian Bale, kurio vaidmuo šioje dramoje neretai vadinamas jo karjeros viršūne, o dalis kino kritikų į talentingojo aktoriaus rankas jau atidavė išsvajotąjį Oskarą. Vyras labai įtikinamai vaizduoja savo herojaus talentą, atsidavimą sportui, nuopolį ir kilimą iš gyvenimo dugno.

Picture
www.movies.com
Nuostabus garso takelis, puiki aktorių vaidyba, įtikanamos emocijos ir išgyvenimai, nuostabus operatoriaus darbas ir puiki istorija biografinę - sportinę dramą „Kovotojas“ daro įsimintiną ir nepamirštamą.

Įspūdingas filmas, vertas Oskaro ir visų jam skirtų liaupsių bei kupinas riebių keiksmų. Toks, prie kurio norisi grįžti dar kartą ir iš naujo žavėtis meistrišku filmavimo grupės ir aktorių darbu.  

Didžiuosiuose Lietuvos kino ekranuose biografinė – sportinė drama „Kovotojas“ startuoja šių metų vasario 18 dieną.  
Ramūnas
24/1/2011 05:38:33 pm

Nežinau kaip tu, bet aš labai skeptiškai žiūrėjau į šitą filmą kol nepamačiau jo čia ir dar šioje skiltyje. Nemėgstu sportinių filmų, o ypač apie boksą, kažkaip geriausia, kas galėjo būti apie tai sukurta, jau yra sukurta, bet oj kaip aš klydau...
Žinai, visgi ir aš jam atiduočiau savąjį Oskarą, nes 127h nepatiko visai, tas apie karalių toks šiaip sau, o Gulbės nemačiau dar

Reply
Jūratė
3/2/2011 09:05:38 pm

Tai geriausias 2010 metų filmas, fantastika.

Reply
Nerce
6/2/2011 03:28:40 pm

Iki filmo peržiūros galvojau kaip ir Ramūnas :). Mąsčiau na kas ten begali būti TOKIO? Po filmo peržiūros drąsiai galiu sakyti - puikus filmas. Vien seserų genofondas ko vertas :) :) :)

Reply
Klara
8/2/2011 01:13:40 am

Duodu savo Oskarą užsimerkusi. Paskaičiau- pažiūrėjau- likau sužavėta. Gal žinote kas nors ką nors panašaus ?

Reply
Mikitukas
9/2/2011 07:10:38 pm

Klara,o tai Istvudo matei tą apie boksininkę su Hilari Swonk? Irgi geras

Reply
Klara
9/2/2011 08:47:15 pm

" Mergina, verta milijono" - mačiau, irgi labai patiko

Reply
12/2/2011 06:33:55 pm

Klara, pasižiūrėk 1980-ųjų "Ragging Bull" su Robertu De Niro. Man tai viena geriausių, jeigu ne pati geriausia sportinė drama. "Mergina verta milijono", daugiausia dėmesio skiriama boksui, o štai "Įsiutusiame buliuje" ir "Kovotojuje" - žmogaus išgyvenimams ir psichologinei būsenai, tad jeigu patiko vienas, patiks ir kitas.

Reply
Renata
24/2/2011 06:55:00 pm

aciu uz filma-visai savotiskai nieko...Bet mergina,verta milijono geriau...

Reply
KeyKey
7/4/2011 08:49:58 pm

Filmas nuvylė. Praktiškai viskas sukasi aplink Ch. Bale, nors jis laikomas antraplaniu aktoriumi šitame filme.
Gan nuobodu buvo žiūrėti tuos banalius buitinius santykių peštynes o ir ringe labai didelių kovų nebuvo.
Toks lengvas, be įtampos filmukas.

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1