Picture
www.i.dailymail.co.uk
Tūkstantį kartų matėte „Titaniką“ ir „Armagedoną“? Nebegalite net pagalvoti apie filmą „Valentino dieną“? O „Romeo ir Džiuljetą“ norėtumėte ištrinti iš atminties? Artėjant meilės dienai pristatau jums istorijas, kupinas meilės. Vienos jų privers juoktis, kitos išspaus ašaras, tačiau visas jas vienija tas stebuklingas jausmas, apdainuotas tūkstančiuose dainų. Mylėkite visus metus, ne tik per Valentino dieną...


Picture
www.movies.com
Užrašų knygelė (2004)/ The Notebook

Romantinė drama

Režisierius: Nick Cassavetes

Šalis: JAV

Trukmė: 123 min

Pagyvenęs vyras (vaidina akt. James Garner) senelių namų prieglaudos gyventojai (vaidina akt. Gena Rowlands) skaito meilės istoriją, užrašytą senoje užrašų knygutėje. Tai istorija apie du jaunuolius,  Nojų (vaidina akt. Ryan Gosling) ir Elis (vaidina akt. Rachel McAdams) priklausiusius skirtingiems socialiniams sluoksniams, tačiau pasidavusius meilei. Jaunuolių prieš akis laukė visas gyvenimas, tačiau jie neskubėjo gyventi ir mėgavosi kiekviena saulėtos vasaros akimirka. Jie mylėjo vienas kitą ir nebeįsivaizdavo savo gyvenimo ne dviese. Deja, kaip ir po vasaros ateina ruduo, taip ir jaunuolių laimė negalėjo trukti amžinai – juos išskyrė priešiškai nusiteikę tėvai ir Antrasis pasaulinis karas.

Visi žinome, jo lašas po lašo ir akmenį pratašo. Taip nutiko ir Nojui su Elis – tėvų uoliai bandyti išskirti po karo jaunuoliai atverčia naują gyvenimo lapą. Elis susižadėjusi su sėkmingu verslininku, o  vienišas Nojus gyvena sename Elis svajonių name, kuriame jį dieną naktį kankina prisiminimai apie mylimą moterį ir laimingas lemtingos vasaros akimirkas.

Likimas nebūtų likimu, jeigu kartais nepapokštautų. Vietiniame laikraštyje Elis perskaito straipsnį apie seną namą, kurį buvęs mylimasis restauravo savo rankomis, tikėdamas, jog vieną dieną mylimoji grįš. Tą akimirką mergina pažadėjo sau, jog bet kokia ras Nojų ir sudės visus taškus ant i jų meilės istorijoje.

  
Picture
www.prideandprejudice.wikispaces.com
Puikybė ir prietarai (2005) / Pride & Prejudice

Romantinė drama

Režisierius: Joe Wright

Šalis: Prancūzija, Didžioji Britanija

Trukmė: 127 min

2005 – ųjų „Puikybė ir prietarai“ – jau šeštoji populiaraus Jane Austen romano ekranizacija. Pasak kino kritikų, būtent 2005 – ųjų ekranizacija pilnai atskleidžia rašytojos kūrinio dvasią ir leidžia žiūrovui pasinerti į tikrąją XVIII amžiaus Angliją.

Pagrindinis daugiavaikės Benetų šeimos tikslas - sėkmingai ištekinti visas penkias savo dukteris. Mergaičių motina (vaidina akt. Brenda Blethyn) pasiruošusi bet kokia kaina dukterims rasti tinkamus partnerius, tačiau tik tokius, kurie galėtų jas išlaikyti finansiškai. Kaimynystėje apsigyvena pasiturintis ir išsilavinęs ponas Binglis (vaidina akt. Simon Woods)

Savaime aišku, jog aristokratijos atstovas turi nemažai įtakingų ir turtingų draugų, tad Benetų mamai gimsta svajonė visas dukras ištekinti už jų. Tačiau ne viskas taip paprasta. Nepriklausoma ir iš viso seserų būrio išsiskirianti Elizabet (vaidina akt. Keira Knightley) susipažįsta su ponu Darsiu (vaidina akt. Matthew Macfadyen) – išdidžiu ir arogantišku vyriškiu, su kuriuo ją sieja abipusis priešiškumas, balansuojantis ant meilės ir neapykantos ribos.

Kartais paskutinis žmogus žemėje, su kuriuo tu nenorėtum būti tampa tuo, be kurio nebegali gyventi.

   
Picture
www.thecia.com.au
Įsimylėk mane, jeigu išdrįsi (2003)/ Jeux d'enfants / Love Me If You Dare

Romantinė drama, komedija

Režisierius: Yann Samuell

Šalis: Prancūzija

Trukmė: 93 min

Žulienas (vaidina akt. Guillaume Canet ir akt. Thibault Verhaeghe) ir Sofi (vaidina akt. Marion Cotillard ir Joséphine Lebas-Joly) – du padykę vaikai, kurių galvos kupinos naujų sumanymų, kuriuos įgyvendinus suaugusieji griebiasi už galvos ir klausia kas gi užaugs iš šitų vaikų? Jie drebina mokyklos sienas savo pokštais, o kaimynai su baime laukia naujų sumanymų. Jie – absoliučiai skirtingi, tačiau kartu yra harmoninga ir stipri komanda.

Žulienas ir Sofi sugalvojo žaidimą, kuriame tikrina vienas kitą „ar išdrįsi?“. Bėgant metams sudėtingėjo užduotys, o įrodyti, kad išdrįsi tapdavo vis sunkiau. Porelė nebegalėjo atskirti gyvenimo nuo žaidimo, nes žaidimas tapo jų gyvenimu. Jie skaudino vienas kitą, skaudino patys save, prarado eilę galimybių ir buvimo kartu metų.

Tačiau viskas gyvenime keičiasi, o labai norint galima pakeisti ir žaidimo taisykles. Pakeisti taip, kad jos leistų bent akimirką būti kartu. Būti tiesiog Žulienu ir Sofi, mylinčiais vienas kitą ir galinčiais paaukoti gyvenimą vardan akimirkos drauge.

  
Picture
www.movies.com
Labas, Džiuli (2010)/ Flipped

Romantinė komedija

Režisierius: Rob Reiner

Šalis: JAV

Trukmė: 90 min

Džuli (vaidina akt. Madeline Carroll), pirmąkart pamačiusi Braisą (vaidina akt. Callan McAuliffe) suvokė, jog tai meilė. Deja, Braisui pirmojo susitikimo metu ir dar ilgai po jo Džuli panašėjo į košmarą. Aštuonerius metus mergaitė darė viską, kad berniukas suvoktų kaip stipriai ji myli jį. Braisui tai buvo nė motais, kol aštuntoje klasėje Džuli prarado susidomėjimą juo. Štai tada viskas ir pasikeitė. Vaikinas ėmė sekioti Džulę, o ir aplinkiniai kaip susitarę ima pasakoti Braisui kokia nuostabi jo kaimynė.

Juostoje naudojamas labai įdomus dvipusis pasakojimas, kuomet ta pati situacija parodoma ir Džiulės, ir Braiso akimis

Gėrį, šilumą ir šviesą spinduliuojanti istorija pasakoja ne tik apie dviejų žmonių tarpusavio meilę. „Labas, Džiuli“ – tai pasakojimas apie Džulės meilę gamtai ir gyvūnijai, apie našlio meilę mirusiai žmonai, apie Džulės tėvų meilę, įveikusią visus sunkumus ir finansinį nepriteklių, apie Braiso meilę Džulės šypsenai, apie Džulės tėvo meilę sergančiam jo broliui.

Filmas apie svajones, meilę artimui, draugystę ir gerumą paperka tiek širdį šildančiu pasakojimu, tiek puikia aktorių vaidyba, nepaisant jauno jų amžiaus bei geros nuotaikos užtaisu, slypinčiu gražiuose epizoduose. Juosta turi neįtikėtiną savybę prie kino ekrano prikaustyti tiek pirmoką, tiek pirmąsias meilės kančias patiriantį paauglį, tiek suaugusi ir brandų žmogų. Juk gerumas, meilė ir draugystė neturi amžiaus ribos.

  
Picture
Gražuoliukas (2007)/ Keinohrhasen/ Rabbit Without Ears

Romantinė komedija

Režisierius: Til Schweiger

Šalis: Vokietija

Trukmė: 116 min

Ludo (vaidina akt. Til Schweiger) – žurnalistas, medžiojantis bulvariniams skaitalams taip reikalingas naujienas. Jis nepataisomas mergišius, negalintis ramia širdimi praeiti pro moters sijoną. Vardan gero straipsnio pasiruošęs viskam, kartą vyrukas sugadina pasaulinės bokso žvaigždės, Vladimiro Kličko sužadėtuves, pasirodęs jose nuogu užpakaliu ir nukritęs tiesiai iš dangaus. Įvykis nelieka nepastebėtu, o Ludo privalo atlikti bausmę kalėjime. Žinoma, yra ir kita alternatyva – 300 valandų darbo vaikų darželyje. Manydamas, kad į darželį keliauja tik pasižaisti, vos atėjęs į savo naująją darbovietę jis sutinka JĄ. Ana (vaidina akt. Nora Tschirner), kurią vaikystėje Ludo negailestingai skriaudė, iš bjauraus ančiuko virto gulbe ir yra pasiruošusi atkeršyti už kiekvieną vaikystėje patirtą skriaudą. Moteris pasiruošusi kiekvieną iš 300 darbo valandų darželyje paversti pragaru. Deja, tiek Ludo planas darželyje tik pasilinksminti ir su kuo nors permiegoti, tiek Anos pastangos darbovietę paversti pragaru virsta niekais jau su pirmąja darbo diena.

Įdomu tai, jog juostoje filmuojasi visi 4 Til‘o Schweiger‘io vaikai. Trys vyresnieji atlieka tik epizodinius vaidmenis, o mažoji penkiametė Emma Schweiger atlieka darželio sielos, Šajen Blu vaidmenį. Neįsimylėti žavingos mažylės tiesiog neįmanoma – ji stulbinanti, kaip beje, ir pats filmas, kuriame rasite visko – meilės, nuotykių, humoro, vaikiškų išdaigų ir muzikos!

  
Picture
Gražuoliukas 2 (2009)/ Zweiohrküken/ Rabbit Without Ears 2

Romantinė komedija

Režisierius: Til Schweiger

Šalis: Vokietija

Trukmė: 124 min

Apie antrąją filmo dalį plačiai nepasakosiu, nes kitaip sužinosite kuo baigėsi pirmoji, o malonumo žiūrint filmą gadinti aš nenoriu.

Pasakysiu tik tiek, kad antroji dalis nei kiek nenusileidžia savo pirmtakei, o darželinukė Šajen Blu dar žavingesnė nei pirmojoje dalyje.

  
Picture
Atleisk, jei tave myliu (2008)/ Scusa ma ti chiamo amore/ Sorry, If I Love You

Romantinis

Režisierius: Federico Moccia

Šalis: Italija

Trukmė: 104 min

37 –erių Aleksas (vaidina akt. Raoul Bova) – reklamos specialistas, bijantis pasenti. Save laikantis kone paaugliu vyras išsiskiria su savo mylimąja, amžina nuotaka Elena (vaidina akt. Veronica Logan), kuri pabėga vos Aleksas jai pasiperša. Likęs vienas vyras lėbauja su draugais, visa galva pasineria į darbą ir vieną dieną gatvėje partrenkia moksleivę Niki (vaidina akt. Michela Quattrociocche). Septyniolikmetė pasirodo ne iš kelmo spirta, tad griebia jauti už ragų ir bando visais būdais suvilioti jai patikusį dvidešimčia metų vyresnį Aleksą. Nekaltai prasidėjusi draugystė žaibo greičiu perauga į didelę meilę, kuriai pritaria absoliuti mažuma – juk Niki net dvidešimčia metų jaunesnė už Aleksą!

Ar meilė iš tiesų įveikia visas kliūtis ir sunkumus?

  
Picture
www.images.movieplayer.it
Atleisk, jei noriu tave vesti (2010)/ Scusa ma ti voglio sposare

Romantinis

Režisierius: Federico Moccia

Šalis: Italija

Trukmė: 106 min

Vėlgi nepasakosiu apie ką antroji filmo dalis, nes sužinosite kaip baigėsi pirmoji. Antrojoje išvysite tuos pačius aktorius, o Niki ir Aleksas bus vis taip pat įsimylėję. Na, beveik taip pat... 

Karšta Romos saulė, Niki ir jos draugių nuotykiai, suaugusiųjų gyvenimas ir naujas santykių etapas su Aleksu. Kaip gi visa tai baigsis?


  
Picture
www.img.listal.com
Ilgos sužadėtuvės (2004)/ Un Long Dimanche/ A Very Long Engagement

Romantinė drama

Režisierius: Jean-Pierre Jeunet

Šalis: Prancūzija, JAV

Trukmė: 133 min

   
Matilda (vaidina akt. Audrey Tautou) ir Manekas (vaidina akt. Gaspard Ulliel) – įsimylėję sužadėtiniai, išskirti Pirmojo pasaulinio karo. Manekas priverstas ginti tėvynę ir kariauti prancūzų gretose. Su nekantrumu laukdama mylimojo, Matilda sužino baisą naujieną – jos išrintajam ir dar keliems kareiviams už bandymą dezertyruoti skiriama mirties bausmė.

Netikėdama jai pateikiama tiesa, nei akimirkai nesuabejojusi Maneko nekaltumu, Matilda leidžiasi į ilgą kelionę tam, kad rastų mylimąjį ir atsakytų į visus kamuojančius klausimus. Po dvejų metų, praleistų be žinios apie mylimąjį mergina aklai tiki, jog jis gyvas. Juk jei išrinktasis būtų miręs, ji pajustų tai mylinčia širdim.

Istorija apie ištikimybę svajonei, apie užsispyrimą ir tikėjimą savimi ir mylimu žmogum, nes tik besąlyginė meilė gali rasti visus atsakymus ir parodyti tikrąją tiesą.

  
Picture
www.cdn.mos.totalfilm.com
Kai Haris sutiko Salę (1989)/ When Harry Met Sally...

Romantinė komedija

Režisierius: Rob Reiner

Šalis: JAV

Trukmė: 96 min

Haris (vaidina akt. Billy Crystal) ir Salė (vaidina akt. Meg Ryan) pažįstami nuo neatmenamų laikų. Jie gelbsti vienas kitą sudėtingose situacijose, patarinėja santykių klausimais ir verkia ant vienas kito pečių kuomet kažkas nenusiseka. Ne, jie ne pora. Haris ir Salė – tik draugai. Gyvenimas susiklosto taip, jog jiedu susitinka vis rečiau, o kartais nesimato net kelerius metus. Tačiau apsukrusis likimas juos suveda draugėn vėl ir vėl. Po kiekvieno netikėto susitikimo Haris ir Salė galvoja – ar tik netapus jiems daugiau nei draugais?

Ar gali vyras ir moteris būti tik draugais? O gal anksčiau ar vėliau viskas baigiasi lovoje?

  
Picture
www.iamtimeless.files.wordpress.com
Viktorija. Jaunoji karalienė (2009)/ The Young Victoria

Istorinė, biografinė drama

Režisierius: Jean-Marc Vallée

Šalis: JAV, Anglija

Trukmė: 105 min

   
Kino juosta, nominuota trims Oskarams (už geriausias dekoracijas, geriausią kostiumų dizainą ir geriausią grimą) ir iškovojusį vieną jų pasakoja apie Didžiosios Britanijos simbolį, viena iškiliausių valdovių šalies istorijoje ir jos ėjimą sosto link. 63 – ejus metus šalį valdžiusi karalienė Viktorija užsitarnavo piliečių meilę, paramą ir pagarbą. Moteris, valdžiusi išmintimi ir širdimi tapo tikros meilės simboliu, sulaužė rūmuose galiojusias taisykles, pakluso širdies balsui ir iki paskutinio atodūsio mylėjo vyrą, lydėjusį ją sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis ir visuomet buvusį šalia.

Artėjant princesės Viktorijos pilnametystei, Karališkieji rūmai suvokia, jog greitai turės naują karalienę. Bręsta kova dėl sosto, o povandeninės srovės rūmuose vis stiprėja. Sugyventinio daroma įtaka užnuodija princesės motinos širdį ir paverčia ją dukters prieše, o pati Viktorija suvokia, jog ten, kur kalbama apie valdžią ir šlovę, draugų nėra. Atsiskyrusi nuo šeimos ir tariamų draugų būsima karalienė laiką leidžia vienumoje, kol vieną dieną sutinka sielos draugą - princą Albertą, kuriame atranda laimę ir paguodą bei paklūsta širdies balsui. Tarp jaunuolių įsiplieskusi meilė aprašyta daugybėje knygų, apdainuota šimtuose dainų ir iki šiol yra vadinama viena romantiškiausių istorijų Didžiosios Britanijos istorijoje.

Nuostabaus grožio pasakojimas atskleidžia intrigas ir skausmą, slypintį už prabanga alsuojančių Karališkųjų rūmų sienų. Įspūdingi kostiumai, apdovanoti Oskaru ir sukurti pagal muziejuose eksponuojamus originalus, autentiška rūmų aplinka ir įtaigi Auksinio gaublio nominantės Emily Blunt vaidyba suteikia malonumą stebint didingos ir istoriniais faktais apipintos istorijos ekranizaciją.

   
Visiems rekomenduoju asmeniškai man gražiausią meilės istoriją, kurią rasite čia
   
Picture
Na, o tiems, kas nori filmo gale išspausti ašarą, siūlau šias istorijas:

Meilės istorija (1970)/ Love story

Prisimink mane (2010)/ Remember Me

Įsimintinas kelias (2002)/ A Walk to Remember

Mano vaivorų naktys (2007)/ My Blueberry Nights

Dar keletas gerų filmų abėcėlės tvarka:

Angelų miestas (1998)/ City of Angels

Džo Bleko viešnagė (1998)/ Meet Joe Black

Gerasis Vilas Hantingas/ Good Will Hunting (1997) Geri metai/ A Good Year (2006)

Meilės pliūpsnis (2007)/ Feast of Love

Nutapyta (2006)/ The Painted Veil

Po vienu stogu (2010)/ Life as We Know It

P.S. Myliu tave (2007)/ P.S. I Love You

Šokoladas (2000)/ Chocolat

Savižudžiai: meilės istorija (2006)/ Wristcutters: A Love Story

Žvaigždžių dulkės (2007)/ Stardust


Ramūnas
17/2/2011 03:38:43 pm

Turėjom savaitę gražaus laiko viską peržiūrėti :) Net nežinau kurį išskirti, nes patiko viskas viskas, rekomenduoju!

Reply
Lammila
19/2/2011 06:09:54 am

Na ka,paziuejau abu italisku,abu vokiskus,prancuziska ..ir labai patiko:Dliuks filmai,tikrai rekomenduoju!

Reply
Rosa
20/2/2011 08:12:19 pm

Labai gražūs ir įdomūs filmai, patinka

Reply
Saulė
24/2/2011 02:42:16 am

Dauguma jau matyti - patiko

Reply
Agne
2/7/2011 04:32:54 am

Kaip norėčiau pamatyt sorry, if i love you bet nerandu iš kur parsisiųsti. Gal kas pagelbės? :)

Reply
2/7/2011 05:55:14 am

Agne, parašyk man į email info@kinokadras.lt

Reply
Gita
5/4/2013 06:57:40 am

Ar šiuos filmus būtų galima kur nors pamatyt bent jau su lietuviškais subtitrais?

Reply
fdddddddddddddddddd
6/4/2013 12:48:24 am

filmai.in, ziurim.net, monstras.lt

Reply
Gita
6/4/2013 05:45:16 am

Aš kalbu apie šiuos du filmus: Atleisk, jei tave myliu (2008)/ Scusa ma ti chiamo amore/ Sorry, If I Love You Atleisk, jei noriu tave vesti (2010)/ Scusa ma ti voglio sposare, kurių niekur man nepavyksta rasti:( kitus visus esu mačiusi....

Reply
dovile
26/2/2014 08:56:06 pm

niekur nerandu siu filmu Atleisk, jei tave myliu (2008)/ Scusa ma ti chiamo amore/ Sorry, If I Love You , Atleisk, jei noriu tave vesti (2010)/ Scusa ma ti voglio sposare,.gal kas zino kur juos rasti .aciu

Reply
Evelina
10/12/2014 04:59:38 am

Sveiki, labai noreciau pamatyti siuos filmus Atleisk, jei tave myliu (2008)/ Scusa ma ti chiamo amore/ Sorry, If I Love You , Atleisk, jei noriu tave vesti (2010)/ Scusa ma ti voglio sposare, bet niekaip nerandu kur galeciau, gal galite pagelbeti? labai dekoju :)

Reply
Giedre
1/3/2015 03:44:40 pm

Sveiki, labai noreciau pamatyti siuos filmus Atleisk, jei tave myliu (2008)/ Scusa ma ti chiamo amore/ Sorry, If I Love You , Atleisk, jei noriu tave vesti (2010)/ Scusa ma ti voglio sposare, bet niekaip nerandu kur galeciau, gal galite pagelbeti?

Reply
2/3/2015 01:41:59 am

Sveiki,
Parašykite man žinutę paštu info@kinokadras.lt

Reply
izolda
19/12/2017 12:07:06 am

ašTAVEmyliu

Reply
izolda baikienė
19/12/2017 12:00:33 am

aš TAVE myliu

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1