Picture
Romantinė drama

Režisierius: Kar Wai Wong

Šalis: Kinija, Prancūzija

Trukmė: 98 min 

1962 – ieji, Hong Kongas. Laikraščio direktorius Chow Mo-wan (vaidina akt. Tony Leung Chiu Wai) su žmona bei gražuolė sekretorė Su Li-zhen (vaidina akt. Maggie Cheung) su vyru vieną ir tą pačią dieną kraustosi į namą, kuriame tampa kaimynais. Abiejų gyventojų antrosios pusės – užkietėję darboholikai, didžiąją laiko dalį praleidžiantys komandiruotėse. Vienumoje laiką leidžiantys Chow Mo-wan ir Su Li-zhen vis dažniau susitinka miesto gatvėse, namuose ir vieną dieną išsiruošia kartu pavakarieniauti, o draugystės pradžią žyminčios vakarienės metu išsiaiškina skaudžią tiesą – jų sutuoktiniai leidosi į meilės nuotykį ir tapo meilužiais. Norėdami geriau suprasti neištikimuosius sutuoktinius, tarpusavyje daug bendro turintys Chow Mo-wan ir Su Li-zhen ima vis daugiau laiko leisti kartu. Ne dėl nuotykių troškimo ir net ne iš keršto, o todėl, kad ore tvyro meilės nuotaika.

Juostoje neparodomos Chow Mo-wan ir Su Li-zhen antrosios pusės, matome tik jų nugaras, girdime balsas, tačiau veidų – ne ir tuo tarsi parodoma, kad ne jie viso filmo metu grieš pirmuoju smuiku, o bus tik fonas, kuriame vystysis pagrindinių herojų jausmai.  Vos pasirodžiusi didžiuosiuose kino ekranuose juosta sulaukė neregėto populiarumo ir sėkmės. Matyt žmonėms jau pabodo ekrane matyti linguojančius nuogus kūnus, nes „Meilės laukimas“ – kitoks. Šiandien, aukštyn kojomis apvirtus moralės normoms, reikia būti bepročiu arba labai drąsiu, kad gebėtum sukurti juostą ne tik be atvirų sekso scenų ar užuominų į jas, tačiau ir be menkiausių apnuoginimų, ir rodos tik su vienu nedrąsiu apkabinimu, su atsitiktiniu herojų rankų susilietimu, kuris daro beveik elektros išlydžio įspūdį, nes buvo lauktas nuo pat juostos pradžios.

„Meilės laukimas“ – be galo seksuali, aistringa ir intriguojanti kino juosta, neabejotinai paperkanti savo rafinuotumu, elegancija ir nuostabiu garso takeliu. Pavogti žvilgsniai, švelnūs prisilietimai, kūno kalba, lėti galvos linkiai ir nuostabių kostiumų šiugždesys alsuoja aistra ir paslaptimi, kuriai įminti turėsite nepakartojamas 98 minutes.

Jūratė
9/1/2011 05:03:19 pm

Ką tik baigiau žiūrėt, tai rašau "ant karštųjų".
Filmas mane tarsi užhipnotizavo - sėdėjau išsižiojusi, besižavėdama muzika, grožiu, elegancija, rafinuotumu ir negalėjau atitraukti akių nuo pagrindinės veikėjos- tokia graži ji man buvo. O jos suknelės, jos eisena, žvilgsnis, to vyriškio bandymai ją paliesti- uch! Be galo seksualu, negaliu atgauti kvapo dar :)
Po trečiojo čia atrasto filmo, kuris man ypatingai patiko, jūsų svetainė keliauja į mano lankomų puslapių sąrašą.
Ačiū ir sėkmės :)

Reply
Nercė
11/1/2011 01:54:25 am

Šiandien žiūrėjau šią dramą - subtilu, rafinuota, seksualu, skoninga. Žaismas žvilgsniais, judesiais, emocijomis.Visko atrodytų tiek nedaug, bet tuo pačiu pakankamai, kad atskleisti ore plevenančią meilę, išdavystės kartėlį, ilgesį...

Reply
12/1/2011 11:24:48 pm

Jūrate,
Labai malonu, jog lankotės, skaitote, komentuojate ir mylite www.kinokadras.lt, ačiū jums!

Reply
Katia
18/1/2011 05:05:16 pm

Num nesupratau as jo..... Vaiksto ten atgal abu, nori vienas kito, o bijo, kaip mazi vaikai kazkaip, pabaigos tai visai nesupratau-tai liko jie kartu ar isiskyre? Ir is kur pas ta moteri vaikas atsirado? Nepatiko

Reply
LEEja
3/2/2011 10:39:24 pm

kadangi taip jau sutapo, kad dauguma cia aprasomu filmu esu macius ir skonis mano sutampa su cia rekomenduojamais, tai siunciuosi si - nematytas dar :) aciu

Reply
LEEja
4/2/2011 04:01:13 am

ooo kaip man patiko!!!! aciu tukstanti kartu uz sito filmo nuoroda. likau apkvaitusi... :)

Reply
visažinė
8/2/2011 02:16:32 am

Pas moteris vaikai atsiranda iš kur??? Mama vaikystėje sakė ,kad kopūstuose, paskui supratau, kad tikrai ne ten. Visi juk žinom,kad gandras atneša :)Filme gandro aišku neparodė, bet aš supratau iš konteksto, kad be jo tikrai nebuvo apseita.

Reply
Ramūnas
7/5/2011 05:40:00 am

Pats gražiausias mano matytas filmas apie meilę. Draugė po peržiūros tarsi užhipnotizuota jo grožio liko :)

Reply
LEEja
2/7/2011 05:50:34 pm

Ramunai, o Bin-jip matet? :)))))

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1