Picture
www.movies.com
Romantinė drama

Režisierius: Massy Tadjedin

Šalis: JAV, Prancūzija

Trukmė: 90 min

   
Jauni, gražūs ir laimingi sutuoktiniai Maiklas (Sam Worthington) ir Džoana (vaidina akt. Keira Knightley) sėkmingai kopia karjeros laiptais, gyvena prašmatniame bute Manheteno centre ir, regis, myli vienas kitą.

Deja, vos vienas vakarėlis lengva ranka bloškia idealaus gyvenimo iliuziją užmarštin. Maiklo įmonės vakarėlio metu Džoana pastebi dviprasmiškus sutuoktinio ir naujosios jo bendradarbės Loros (vaidina akt. Eva Mendes) susižvalgymus. Pavydui ir apmaudui liejantis per kraštus Džoana priekaištauja vyrui už jos įsivaizduojamą neištikimybę, o pastarasis, viską neigdamas, kitą dieną leidžiasi į  dviejų dienų komandiruotę, kurioje jį lydi seksualioji konflikto kaltininkė Lora.

Picture
www.slashfilm.com
Sutuoktiniui išvykus, gatvėje Džoana atsitiktinai sutinka buvusį mylimąjį, dramaturgą Aleksą (vaidina akt. Guillaume Canet) ir pernelyg nesusimąstydama sutinka pavakarieniauti. Bėgdama nuo slogių minčių ir pilkos kasdienybės moteris atsiduria sutuoktinio situacijoje ir yra tik per vieną žingsnį nuo uždrausto, tačiau tokio saldaus ir trokštamo vaisiaus.


Picture
www.i020.radikal.ru
Štai taip prasideda ilgiausias Maiklo ir Džoanos gyvenimo vakaras, tapęs jų ištikimybės išbandymu. Maiklą visais įmanomais būdais bando suvilioti Lora, o  kitame mieste Aleksas vis dar puoselėja viltis susigrąžinti mylimąją Džoaną.

Kaip baigsis Džoanos vakarienė ir Maiklo komandiruotė? Ar sutuoktiniai sulaužys ištikimybės saitus ir atsiduos pagundai? O gal atsidūrę ant neištikimybės ribos sustos ir grįš namo pas antrąją pusę?

Toliau patariu neskaityti tiems, kas filmo dar nematė, nes atskleisdama scenarijų sugadinsiu visą peržiūros malonumą :)

Picture
www.moviemocha.com
Kad ir kaip mylėtų vienas kitą, kad ir kokie laimingi jaustųsi drauge, Maiklas ir Džoana patiria gundymo ir vilionių galią. Kiekvienas jų su šia problema susidūrė savaip, savaip ją išsprendė Maiklas -  nejausdamas jokių ypatingų jausmų Lorai ėmė ir permiegojo su ja. Tuo tarpu Džoana, puoselėjanti meilę Aleksui atsispyrė pagundai ir giliai širdyje palaidojo jausmus žaviajam prancūzui.

Picture
www.kinoifilm.ru
„Paskutinė naktis“ – intriguojantis, ramia vaga tekantis filmas, lydimas puikios atpalaiduojančios muzikos. Juosta liečia neištikimybės, pasitikėjimo vienas kitu, silpnybių temas. Nors tematika gana paprasta ir nesudėtinga, ekrane vykstantis veiksmas prikausto dėmesį ir palieką intrigą kaip gi viskas baigsis. Nors variantai tik keli, tačiau peržiūros metu intriga išlieka, o tą akimirką kuomet ekrane matai bėgančius titrus, susimąstai režisieriaus duotąja neištikimybės tema ir nejučia galvoji kaip gi tu pasielgtum tokioje situacijoje?

Picture
www.collider.com
Neblogi herojų dialogai, jauki atmosfera, gerai apgalvotos detalės leidžia mėgautis kiekviena filmo peržiūros minute. Patiko Keiros Knightley vaidyba, įtikinamai perteikusi jos herojės jausmus, gerai atrodė ir Eva Mendes, puikiai įsijautusi į jai jau įprastą seksualios viliokės vaidmenį, džiugino ir senokai ekrane matytas, balzamu širdžiai tapęs žavingasis Guillaume Canet, nuostabiai tikęs šiam vaidmeniui ir suvaidinęs taip įtikinamai, kad nedvejodama patikėjau juo – mačiau jo jaudulį, pyktį, nerimą, apmaudą, skausmą, ir ašaras, kurios tą akimirką atrodė tokios tikros... Nuvylė tik pagrindinio vaidmens atlikėjas Samas Worthingtonas, filme atrodęs tarsi daržovė, patekusi ne į savo puodą. Juostoje jis neįdomus, nuobodus ir neiššaukiantis jokių emocijų. Jo personažas blankus, o nuo jo herojaus poelgio darosi nei šilta, nei šalta. Manau šiam vaidmeniui galima būtų rasti geresnį aktorių. Nors, iš kitos pusės, galbūt režisieriaus nuomone, Maiklą ir turėjo suvaidinti aktorius – daržovė, turėjęs tapti priešprieša savo jausmų draskomai žmonai?

Picture
www.i023.radikal.ru
Labai patiko filmo pabaiga (kurią net sunku vadinti pabaiga), kiekvienam žiūrovui leidžianti savaip ją interpretuoti ir susikurti savąją istorijos versiją, patiko pats filmas, toks paprastas, o kartu pateikiantis tiek daug klausimų, į kuriuos kartais sunku rasti atsakymus...


Klara
3/3/2011 07:57:39 pm

Vakar peržiūrėjau šį filmą. Lengvam laiko praleidimui tinkamas filmas- tiesiog žiūri ir mėgaujiesi gražiais aktoriais:). Aš kadangi patarimu nepasinaudojau ir perskaičiau straipsnį apie filmą iki galo- intrigos nebebuvo :). Bet žiūrėti vistiek buvo įdomu. Filme dominuoja vidinė kova su savimi. Myli, bet paslysti taip lengva...Kitą vertus kiekvienas turime susidėlioti prioritetus, kas tau yra svarbiau. Kažkodėl po filmo buvo toks jausmas, kad atskirai ir su kitais žmonėmis jie būtų laimingesni.

Reply
Jūratė
5/3/2011 04:24:14 am

Mačiau ir aš, labai patiko, kaip rusai sako - хочется, но колется :) o tas prancūzas tai daugiau nei atgaiva sielai - spoksojau į jį varvindama seilę ir žiūrėčiau dar kartą tik dėl jo :)

Reply
Sigutis
7/3/2011 05:15:20 am

Aš tai irgi varvinau seilę į tą prancūzą žiūrėdamas. Toks fainulka pupulis, taip ir norisi lyžtelt...

Reply
Jonė
7/3/2011 05:18:55 am

Na čia pritariu, filmas mums damoms akims paganyti ir seilę pavarvinti, na ir tau Siguti, kaip suprantu taip pat :)

Reply
Myliu
7/3/2011 05:19:05 am

Oi jau tas vyriokas tai rimtai nerealus. Nu taip patiko taip , kad nemoku net apipasakoti. Nieko nemaciau, nieko nesupratau- žiūrėjau tik į jį. Man netgi kažkaip pasirode ,kad tie kiti aktoriai tiesiog užėmė filme laiką per kurį galejo rodyti tą prancūzą. Filmą vertinčiau teigiamai, bet kiti aktoriai neleido pilnai atsiskleisti Aleksui

Reply
Manitu
7/3/2011 05:22:03 am

O ką jūs manote apie voverių populiaciją ? Mielos damos,užeikite į "Vinterio kaulus", ten vistik gvildenamos intelektualesnės temos . Zavios moterys pagyvintų džentelmenų kompaniją.Laukiame Jūsų

Reply
LEEja
23/3/2011 12:30:02 am

gerai, ziuresiu ir as :)))
kas del vovereliu - reikes pagalvoti :D

Reply
LEEja
19/4/2011 06:04:01 pm

patiko labai net. siltas toks, nors apie rimtus dalykus snekama: istikimybe, pasirinkimas ir pan.

Reply
ziurove
20/6/2012 02:36:03 am

Man tai neeee, nuobodokas, nykokas filmas. Pradžia kaip ir nieko tokia buvo, įpusėjus filmui, pasidarė nuobodu ir nuspėjama. Nesupratau prasmės, ką norėta pasakyti ar išvis norėta. Žodžiu, toks labai so so filmukas. Nors aktorių vaidyba tikrai nebloga.

Reply
Sraigė
16/3/2017 12:17:11 pm

Žiūrėjom šiandien poniučių kompanijoje. :) Vėliau aptarinėjom, diskutavom.Pasirodo visos panašiai mąsto - porai, kurioje vyrauja slapukavimas, nepasitikėjimas kitu ateities nėra. O be to kada gimsta neištikimybė? Gal tada, kai pirmą kartą pamelavai? O vėliau sąžinės priekaištai verčia nepasitikėti kitu. Šeima vertybė ir išsaugoti ją tikrai menas.

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1