Picture
www.movies.com
Animacinis nuotykių filmas visai šeimai

Režisierius: Gore Verbinski

Šalis: JAV

Trukmė: 107 min
 

Rango (akt. Johnny Depp) – mažytis terariume gyvenantis driežas, apsižymintis lakia vaizduote ir menininko gyslele. Laikydamas save šių dienų herojumi, kuriam tiesiog nepasitaiko proga išreikšti savo didvyriškumą, vieną dieną mielas žvėrelis netikėtai atsiduria pačiame dykumos viduryje. Keliaudamas dykuma žvėrelis prieina nuo vandens stygiaus kenčiantį laukinių Vakarų miestelį, kuriame prasideda neįtikėtina Rango kelionė, jo, kaip vietinio didvyrio karjera bei įdomiausi žvėrelio gyvenimo nuotykiai.

Picture
www.movies.com
„Rango“ - spalvingas, grafiškai puikiai išpildytas animacinis filmas, pasižymintis puikiu siužetu, alsuojantis senųjų vesternu stiliumi ir Clinto Eastwoodo bei Laukinių Vakarų dvasia. Turiu nuoširdžiai pagirti animatorius ir filmo stilių, tarsi tiesi styga išlaikytą visas 107 minutes. Filmas man visapusiškai patiko ir net būtų sunku išskirti kas vertas „labiausiai patiko“ titulo.

Picture
www.movies.com
Pats Rango – labai depiškas herojus, leidžiantis įsivaizduoti koks būtų Johnny Deppas, jeigu būtų gimęs driežu. Jis juokingas, spalvingas, pasižymintis hiperbolizuotomis savybėmis ir labai mielas.

Puiki ir filmo muzika, sukurta mano taip mylimo kompozitoriaus Hanso Zimmerio. Muzika visuomet pasirodydavo laiku ir vietoje, atspindėdavo herojų vidinius jausmus, pridėdavo papildomo draivo ir sudėliodavo visus taškus ant i. Žavesio ir spalvų muzikos srityje pridėjo ir keturios sombrerais pasipuošusios pelėdos, traukiančios meksikietiškais motyvais pagardintas dainas.

Picture
www.movies.com
Nors „Rango“ apibūdinimas kaip animacinis filmas visai šeimai, manyčiau, kad jis orientuotas daugiau į suaugusiųjų rinka ir nėra tinkamas mažamečiams vaikams, kurie tiesiog nesupras didžiosios dalies filmo humoro ir pačiame filme slypinčių kabliukų.

Picture
www.movies.com
Tad „Rango“ – vienas puikiausių mano matytų animacinių filmų, tapęs savotiška atgaiva sielai ir gurkšniu vandens perdžiūvusiai gerklei. Jis užtaisytas fantastišku humoru ir pasižymintis maksimaliai nuotaiką keliančiu užtaisu. Filme gausu užuominų ir detalių, vedančių į kitus garsius pasaulio filmus – čia išvysime ir Clintą Eastwoodą, ir indėną iš „Skrydžio virš gegutės lizdo“,  „Karibų jūros piratų“ vaizdus, užuominą į „Baimę ir neapykantą Las Vegase“ ir aibę kitų detalių, priversiančių susimąstyti „ir kur aš tai mačiau?“.

Picture
www.movies.com
„Rango“ – animacinis filmas apie tikėjimą savimi, gyvenimo tikslą ir savo tikrojo paieškas, kartais pasisukančias labai įdomiu kampu. Rekomenduoju!

Leave a Reply.


UA-35502470-1