Picture
Jie jauni, veržlūs, talentingi. Neieškantys žodžio kišenėje ir ambicingi. Gyvenantys pagal savo susikurtas gyvenimo taisykles ir siekiantys įrodyti, jog gyvenime galima pasiekti viską. Tai „Karta Y“, neretai vadinama visuomenės ateitimi, maištininkų, talentų ar tiesiog jaunų žmonių karta, užaugusi lydint modernioms technologijoms. Šiandien apie gyvenimą, kiną, Lietuvą ir menininko kasdienybę kalbamės su LMTA kino ir televizijos režisūros IV kurso studente Algina Navickaite. Ji teigia, jog įstojus į kino režisūrą suprato atsidūrusi ten, kur visuomet norėjo būti.

Kinas – viena meno rūšių. Kodėl savo gyvenimą nusprendėte susieti su menu? Galbūt užaugote menininkų šeimoje arba įtaką padarė pažįstami, draugai?
Na, oficialių menininkų šeimoje nėra, tačiau šeimos nariai nuo mažens įžvelgė mano talentą vaidinti ir investavo į mano aktorystės mokslus, sudarydami sąlygas ir galimybes tobulėti. Tai, jog gyvenimą susiejau su menu – visos šeimos, o ypač mamos nuopelnas. Mano mamytė labai meniškos sielos žmogus, perdavęs man daug gražių dalykų, todėl labiausiai dėkinga esu jai.UA-35502470-1