Picture
Marilyn Monroe (1926 06 01 - 1962 08 05)
 

Šiuolaikinėje pramogų pasaulio industrijoje įsivyravęs ir giliai įsišaknijęs grožio kultas. Vos dvidešimtmetį perkopusios žvaigždutės, gavusios pirmuosius šešiaženklius honorarus ima tobulinti savo išvaizdą: nosies korekcija, riebalų nusiurbimas, krūtų implantai ir panašios procedūros Holivude jau tapo įprastu reiškiniu ir tiesiausiu keliu į šlovę bei populiarumą. Skandalai, nuolatiniai lėbavimai, alkoholis, narkotikai, dar kelios plastinės operacijos, reabilitacijos klinikos, muštynės ir teismai - štai kaip gyvena šiuolaikinio Holivudo jaunimas.


Picture
Heath Andrew Ledger (1979 04 04 - 2008 01 22)
Spaudoje mirgant tokio pobūdžio pranešimams, nejučia kyla noras peržvelgti aktorių, palyginus anksti pajutusių šlovės skonį, likimus. Visais laikais Holivudo žvaigždžių kalvėje darbuodavosi tūkstančiai jaunuolių - vieni jų uoliai dirbo ir klojo pamatus tolimesnei karjerai, kiti švaistė uždirbtus pinigus ir visuomenę gąsdino savo baisiu ir neprognozuojamu elgesiu. Nepaisant visų skirtumų, šiuos žmones galima būtų suskirstyti į tris kategorijas - pirmoji buvo kiek panaši į šiuolaikinį Holivudo jaunimą, ją pražudė vaistai, alkoholis ar narkotikai (Marilyn Monroe, Bruce Lee, Heath Ledger, Edie Sedgwick). Antrosios kategorijos atstovai buvo pasiekę gyvenimo dugną, tačiau laiku sustojo, grįžo į įprasto gyvenimo vėžes ir toliau mėgavosi šlove (Mickey Rourke, Johnny Depp). Na, o trečioji kategorija, tai tie, kurie perėję ugnį ir vandenį, ištisus dešimtmečius išbuvo ir tebėra Holivudo šlovės Olimpe ir net neketina iš jo trauktis. Būtent apie kelis trečiosios kategorijos atstovus ir norėčiau papasakoti. 

Picture
Šie aktoriai karjerą pradėjo maždaug 6 - 7 dešimtmetyje. Laiku, kuomet norint nusifilmuoti kine reikėjo ne tik būti gražiu ir atletišku - reikėjo talento, ugnelės akyse, drąsos, šelmiškumo, atsidavimo darbui ir noro dirbti. Įdomiausia tai, jog, palyginus, senokai į kino pramonę įžengę, dabar jau pensijinio amžiaus aktoriai kone per visą savo, kaip aktorių, karjerą išliko žinomi, populiarūs ir vis dar tokie pat geidžiami kaip ir jaunystėje.

Visi trys kino grandai: Clintas Eastwoodas, Jackas Nicholsonas bei Morganas Freemanas yra ne tik puikūs aktoriai, bet, anot kino aikštelių darbuotojų, išsilavinę bei malonūs žmonės. Be to, visi trys bičiuliaujasi tarpusavyje ir kartais juos kartu galime išvysti kino projektuose. Sunku paneigti, kad, nors ir būdami garbaus amžiaus, jie vis dar tokie pat talentingi, populiarūs ir graibstomi režisierių, o neretai ir patys režisuoja filmus.

Paskutinis Holivudo kaubojus Clintas Eastwoodas, 80 metų
Picture
www.soundonsight.org
Clint‘as Eatwood‘as jau penkis dešimtmečius nepalieka sėkmingiausių ir pelningiausiai dirbančių režisierių gretų ir yra bene ilgiausiai kino pramonėje besisukanti žvaigždė. Jis itin išsilavinęs, inteligentiškas, puikių manierų aktorius ir režisierius. Geba laisvai bendrauti italų kalba, yra patyręs džiazo pianistas, daugumos savo filmų garso takelius įgrojęs pats. Viename savo interviu Clintas Eastwoodas prisipažino, jog visuomet verkia, matydamas save kino ekrane, tačiau nežinia kiek tiesos slypi šiame pasisakyme, kadangi be visų savo talentų režisierius pasižymi ir puikiu humoro jausmu. Clintas jaučia silpnybę meno kūriniams, turi sukaupęs nemažą jų kolekciją, yra įvairių dailės ir kitų kūrinių gerbėjas, vertinantis vakarietišką meną, ne kartą apdovanotas už indėlį puoselėjant kultūrą.

Picture
Jo populiarumą lėmė atkaklumas, kantrybė, sėkmė, ir begalinis darbštumas. Tuo metu 25 - erių metų vaikinas, žengiantis pirmuosius žingsnius kine, buvo ką tik išmestas iš Universal Studios dėl itin juokingos priežasties - vadovui atrodė, kad Clinto Adomo obuolys yra pernelyg didelis. Tačiau ir tuomet sėkmė neapleido jaunuolio - lankydamas savo draugą, dirbantį amerikietiškoje CBS televizoje, jis gavo pasiūlymą filmuotis 1959 - ųjų nuotykių seriale „Rawhide“ ir atlikti galvijų varovo vaidmenį, nes, anot vadovo, jaunuolis atrodė tarsi tikras kaubojus.  Serialas sulaukė itin didelės sėkmės ir Clintas jame filmavosi iki pat 1965 - ųjų. Vėliau jis dar ne viename vesterne įkūnijo kaubojų („Dar už kelis dolerius“ (For a Few Dollars More, 1965) bei dideliu hitu tapęs „Blogas, geras ir bjaurus“ (The Good, the Bad and the Ugly, 1966)). Kas lėmė tokią sėkmę? Manau tai, kad Clintas tarsi įkūnijo vyriškumą, drąsą, patriotizmą, atkaklų kovotoją už tiesą - būtent tai, ką visuomenė troško matyti ir kokiais jie norėjo būti. Tačiau tolesnė aktoriaus karjera buvo banguota - peržvelgę itin didelę aktoriaus filmografiją galime rasti tiek ryškių, įtikinamų vaidmenų, tiek blankių, prastų ir neįsimintinų personažų įkūnijimo. Galima teigti, jog aktoriaus populiarumas smuko dėl filmų ir juose įkūnijamų personažų bei siužeto linijų suvienodėjimo. Vaidinant filmų cikle apie garsųjį policijos inspektorių Purvinąjį Harį (Dirty Harry's Way (1971), Dirty Harry (1971), Magnum Force (1973), The Enforcer (1976), Sudden Impact (1983), The Dead Pool (1988)), visuomenė tematė begalinį smurtą, keliaujantį iš filmo į filmą, santykių aiškinimąsi ginklu ir žmogiškumo nebuvimą. Galiausiai žmonėms ėmė nusibosti matyti tuos pačius siužeto vingius ir Clinto žvaigždė ėmė smukti žemyn.

Picture
Nepaisant mažėjančio populiarumo, aktorius niekuomet nenuleido rankų ir uoliai dirbo. Būtent atsidavimas darbui ir atkaklumas stūmė Eastwoodą, vėliau sėkmingai išbandžiusį jėgas režisūroje, į priekį. Daugelį metų kurdamas ne itin ryškius filmus, jis pasiryžo į didįjį kiną grįžti su trenksmu ir jau 1992 - aisiais kino ekranuose išvydome pritrenkiantį vesterną „Unforgiven“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atliko Morganas Freemanas. Filmas tapo hitu ir pelnė režisieriui bei aktoriui pirmuosius du Oskarus už geriausią filmą ir režisūrą, Clintas buvo nominuotas kaip geriausias pagrindinio vaidmens atlikėjas.

Picture
www.hollywoodjesus.com
Įdomu tai, kad Eastwoodas yra vienas nedaugelio Holivudo aktorių, kurie sėkmingai užsiima režisūra ir pelno gausybę apdovanojimų tiek už vaidybą, tiek už režisūrą. 1995 - aisis išvydome kiek kitokį aktoriaus amplua - romantinę dramą „Madisono grafystės tiltai“ (The Bridges of Madison County), kurioje pagrindinį vaidmenį atlikusi Meryl Streep buvo nominuota Oskarui geriausios aktorės kategorijoje.  Itin sėkmingi aktoriui ir režisieriui buvo 2004 - ieji, kuomet kino ekranus pasiekė drama „Mergina, verta milijono“ (Million Dollar Baby), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Hilary Swank ir geras režisieriaus draugas Morganas Freemanas.

Picture
www.ucelebrities.org
2005 - ųjų vasario 27 dieną, būdamas 74 metų amžiaus Clintas Eastwoodas tapo vyriausiu žmogumi, laimėjusiu Oskarą už geriausią režisūrą (filmas „Mergina, verta milijono“ (Million Dollar Baby)), bei buvo nominuotas geriausio aktoriaus kategorijoje. Hilary Swank, už vaidmenį šioje juostoje antrąkart savo karjeroje gavo Oskarą, tuo tarpu Morganas Freemanas, filme atlikęs antraplanį vaidmenį, taipogi pelnė apdovanojimą. Šis filmas kritikų dažnai vadinamas pačiu geriausiu ir sėkmingiausiu filmu režisieriaus karjeroje ir yra tarsi ilgai brandintas ir brangus vynas. Po „Mergina, verta milijono“ režisierius savo karjeroje padarė ketverių metų pertrauką ir į kino ekranus grįžo 2008 - aisiais su dar vienu kokybišku ir sėkmingu filmu - drama „Gran Torino“ (Gran Torino). Kaip ir dauguma Clint‘o filmų, šis taipogi buvo itin šiltai sutiktas žiūrovų. Po šios kino juostos pasirodymo jis teigė daugiau niekada nebesifilmuosiantis ir norintis atsidėti tik režisūrai. Režisierius savo sprendimą motyvavo tuo, jog, anot jo, aktoriui iš kino ekranų derėtų pasitraukti būnant karjeros viršūnėje, o ne tuomet, kai esi visiems nusibodęs ir negali vaidinti taip gerai kaip sugebi.

Picture
www.schaumburglibrary.org
Savo pažadą režisierius išpildė – jo neišvydome sportinėje dramoje „Nenugalimas“ (Invictus),  nominuotoje dviems Oskarams (geriausias pagrindinio ir geriausias antraplanio vaidmens atlikėjas) kurioje legendinį PAR lyderį įkūnijo Morganas Freemanas. Clintas Eastwoodas nepasirodė ir naujausiame savo darbe - mistinėje dramoje „Anapus“ (Hereafter). Įdomu tai, kad abiejuose paskutiniuose režisieriaus darbuose vieną pagrindinių vaidmenų atlieka auksinis Holivudo berniukas Mattas Damonas. Bendradarbiavimas su šiuo aktoriumi režisieriui padovanojo du visiškai skirtingus, savotiškai vertinamus darbus – nuostabią dramą apie charizmatiškąjį PAR lyderį Nelsoną Mandelą ir ištęstą bei betikslę istoriją apie mediumą, norintį atsikratyti praeities šešėlio.

Picture
www.taramtamtam.com
Apie šią juostą www.kinokadras.lt jau rašė anksčiau. Režisierius Clintas Eastwoodas savo darbais užsikėlė labai aukštą kartelę, tad iš žmogaus, kuriančio šedevrus kasmet laukiama kokybiško, intriguojančio ir iš masės kino juostų išsiskiriančio produkto. Deja, „Anapus“, mano nuomone, yra bereikalingas blaškymasis. Tačiau net ir genijai kartais pasuka klystkeliais, o Clintas Eastwoodas, jau ne kartą įrodęs savo vertę ir galimybes, sulaukęs tokio pripažinimo ir amžiaus gali leisti sau kurti praktiškai bet ką.

Picture
www.peppermintkisskiss.com
Nelieka nieko kito kaip tik laukti naujausio režisieriaus darbo, biografinės dramos „J. Edgar“, pasakojančios apie legendinio FTB vadovo J. Edgaro Hooverio karjerą ir prieštaringą asmeninį gyvenimą. Jungtinėse Amerikos Valstijose „J. Edgar“ startuoja šių metų gruodžio 14 dieną, tad manau, jog Lietuvoje jį išvysime (jeigu išvysime) tik sausį ar dar vėliau. Ar režisierius išlaikys savo braižą ir naujausią savo herojų pavaizduos kaip tipišką „istvudišką“ personažą, ar pasuks nauja jam kryptimi ir žiūrovams pristatys kažką nematyto?


Holivudo lovelasas Jackas Nicholsonas, 74 metai

Picture
Net ir sulaukęs 73 - ejų, Jackas Nicholsonas vis dar yra moterų numylėtinis, galintis bet kurią jų suvedžioti savo šelmišku žvilgsniu, vaipymusi ir velniūkiška šypsena. Aktorius pasižymi kiek keistoku ir savotišku gyvenimo būdu: jis nesinaudoja mobiliuoju telefonu, važinėja trisdešimties metų senumo Mercedes - Benz 600 automobiliu, teigdamas, kad tai geriausias turistinis visų laikų automobilis. Jis derina filmavimosi grafikus prie NBA Los Angeles „Lakers“ rungtynių tvarkaraščio, nė neketindamas praleisti nei vienų rungtynių, garsėja keistais, dviprasmiškais ir komiškais pasisakymais (turintis dvi dukteris, gimus pirmajam jo sūnui aktorius visuomenei pareiškė „Pagaliau padariau tai teisingai!“) ir pyksta, kuomet režisieriai ragina jį kalbėti ir judėti greičiau (lėtumas ir tingumas taipogi itin būdingas aktoriui). Kaip ir Clintas Eastwoodas, Jackas Nicholsonas yra gobšus meno kūrinių kolekcionierius, taipogi ne kartą apdovanotas už indėlį puoselėjant kultūrą bei remiant muziejus. Aktorius turi sukaupęs didelę asmeninę paveikslų bei kitų meno dirbinių kolekciją, kurioje galima rasti itin žymių menininkų darbų.

Picture
www.capitolhillblue.com
   
Turbūt sunku įsivaizduoti šį aktorių be garsiųjų akinių nuo saulės, kurie jau tapo neatsiejama jo įvaizdžio dalimi. Aktorius net yra pasakęs - „Nešiodamas saulės akinius esu Jackas Nicholsonas, be jų esu tik storas septyniasdešimtmetis“. Kaip matome, viena iš Jacko savybių yra puikus humoro jausmas, kupinas ironijos bei sarkazmo. Žinoma, aktorius garsėja ir savo kaprizingumu bei pykčio priepuoliais. Kartą, užėjus įsiūčio priepuoliui, aktorius išmušė automobilių stovėjimo aikštelėje buvusios mašinos priekinį stiklą, o po įvykio viešai atgailavo spaudoje.

Picture
Per visą savo karjerą Jackas yra įkūnijęs itin daug spalvingų ir įsimintinų personažų - daugelis jų iki šiol kelia susižavėjimą ir verčia aikčioti iš malonumo stebint filmą. Dalis jo įkūnytų herojų itin panašūs į patį Jacką - turintys puikų humoro jausmą, besivaipantys, lėti, tingūs ir būtinai nešiojantys akinius nuo saulės (vėlesni personažai). Patys įsimintiniausi ir garsiausi Jacko vaidmenys: motociklininkas kriminalinėje dramoje „Nerūpestingas keliautojas“ (Easy Rider, 1969), privatus seklys kriminalinėje dramoje „Kinų kvartalas“ (Chinatown, 1974), nuostabus beprotis 1980 - ųjų mistiniame siaubo trileryje „Švytėjimas“ (The Shining) (šis personažas laikomas vienu įspūdingiausių kino istorijoje), gundantis bastūnas romantinėje dramoje „Laiškanešys skambina du kartus“ (The Postman Always Rings Twice, 1981), velniūkštis fantastinėje komedijoje „Istviko raganos“ (The Witches of Eastwick, 1987), Jokeris 1989 - ųjų trileryje „Betmenas“ (Batman) (Nicholson‘as yra vienintelis dar gyvas aktorius, įkūnijęs šį personažą. Cesaris Romero mirė 1994 - aisiais, Heathas Ledgeris – 2008 - aisiais),  vienas iš marsiečių užpultų Žemės gyventojų juodojo humoro komedijoje „Marsas atakuoja!“ (Mars Attacks!, 1996), kurioje vaidina itin didelis būrys Holivudo įžymybių, žavingas paranojikas komedijoje „Kaip yra, taip gerai“ (As Good as It Gets, 1997), lyriškas meilužis romantinėje komedijoje „Mylėti(s) smagu“ (Something's Gotta Give, 2003).

Picture
www.collider.com
Po šio filmo aktorius savo karjeroje nusprendė padaryti pertrauką ir galbūt daugiau niekada nebesifilmuoti, tačiau Martin‘o Scorsese įkalbėtas į didijį kiną grįžo 2006 - aisiais, sutikęs nusifilmuoti pastarojo režisuotame kriminaliniame trileryje „Infiltruoti“ (The Departed) ir įkūnijęs airių mafijos vadeivą. Vos po metų, 2007 - aisiais Nicholsoną galėjome išvysti nuotykių komedijoje „Prieš pakratant kojas“ (The Bucket List), kurioje aktorius vaidino su Morganu Freemanu ir atliko niurzgos milijonieriaus, sužinančio, jog serga vėžiu, vaidmenį.

Picture
www.hotcelebrity.name.com
Tačiau vienas pačių garsiausių ir dramatiškiausių Nicholsono vaidmenų – 1975 - ųjų dramoje Skrydis virš gegutės lizdo” (One Flew Over the Cuckoo's Nest) įkūnytas vyras, dėl savo problematiško elgesio patenkantis į psichiatrijos ligoninę. Šis filmas kritikų pripažintas kaip vienas labiausiai įkvepiančių visų laikų filmų ir daugelis, išgirdę Jacko Nicholsono pavardę visų pirma prisimena būtent šią kino juostą. 

Sėkmingą aktoriaus karjerą iliustruoja ne tik itin ilgas filmų sąrašas, būrys garsių personažų, įsirėžusių žiūrovų atmintin, tačiau ir gausybė kino apdovanojimų, iš kurių svarbiausi - Auksiniai Gaubliai bei Amerikos kino Akademijos teikiami Oskarai. Šiam apdovanojimui Jackas buvo nominuotas devynis kartus nuo 1970 - ųjų iki 2003 - ųjų, pelnė dar tris apdovanojimus ir yra daugiausiai kartų Oskaro apdovanojimui nominuotas aktorius.

Picture
www.listal.com
Po trejų metų pertraukos, 2010 – aisiais, aktorius į kino ekranus grįžo režisieriaus James L. Brooks romantinėje komedijoje „Iš kur tu žinai?“ (How Do You Know). Nevykusios juostos apie nieką neišgelbėjo nei pirmame plane atsidūrę geidžiamiausi Holivudo žvaigždūnai, nei legendinis Jackas Nicholsonas, į kino ekraną grįžęs toli gražu ne su trenksmu, kaip ir derėtų tokio kalibro žvaigždei. Na, nesėkmių pasitaiko visiems, tad ko tikėtis dabar  – eilinės kelerių metų pertraukos aktoriaus karjeroje, o gal įmantraus ir ryškaus vaidmens paskutiniam pasispardymui? Kaip ten bebūtų, išlieka reali galimybė, jog aktorius į kino ekraną daugiau nebegrįš, nes vyras apie tai vis dažniau prabyla jau nuo 2003 – ųjų, tačiau jo kelyje vis pasitaiko režisierius, kurio pasiūlymui šelmiškasis lovelasas atsispirti nesugeba. Tikiuosi, kad ateityje tokių režisierių su puikiais scenarijais rankose dar bus ne vienas ir ne du, o Jackas Nicholsonas kino ekrane šmėžuos dar ne vienus metus.

Žymiausias Holivudo juodaodis Morganas Freemanas, 73 metai

Picture
www.images.wikia.com
JAV Oro pajėgose dirbęs mechaniku, visą gyvenimą žavėjęsis lėktuvais, ir svajojęs būti aktoriumi, Morganas Freemanas pirmąkart užlipo ant scenos 1969 - aisiais, vaidindamas miuzikle „Sveika, lėlyte!“ (Hello, Dolly!). Nors vaidinti scenoje jaunuoliui patiko, tačiau giliai širdyje jis vis dar puoselėjo svajonę vaidinti didžiąjame kine. Gyvenime ieškojęs veiklos, kuri būtų ne tik pajamų šaltinis, tačiau ir teiktų malonumą, patekęs į filmavimo aikštelę aktorius suprato, kad tai yra būtent ta veikla, kurios jam reikia.

Nors filmavosi pavieniuose filmuose ir kartais atlikdavo tik epizodinius vaidmenis, Morgano žvaigždė aštuntajame dešimtmetyje ėmė žibėti vis ryškiau, nors filmai, kuriuose jis vaidino, buvo nepastovūs savo kokybe.

Picture
www.thefancarpet.com
Aktorius buvo pirmąkart nominuotas Oskarui 1988 - aisiais už geriausią antraplanį vaidmenį kriminalinėje dramoje „Street Smart“, kurioje atliko negailestingo chuligano vaidmenį. Šis personažas dažnai patenka į visų laikų įsimintiniausių personažų sąrašus. Būtent nuo devintojo dešimtmečio Freemano žvaigždė visu greičiu šovė aukštyn. Antrąją Oskaro nominaciją aktorius pelnė 1990 - aisiais, komedijoje „Panelės Deizės vairuotojas“ (Driving Miss Daisy, 1989) atlikęs atsidavusio ir kantraus asmeninio vairuotojo vaidmenį.

Picture
www.suckerpunchcinema.com
1992 - aisiais vienoje filmavimo aikštelėje susitiko Clintas Eastwoodas ir Morganas Freemanas. Pastarasis atliko vieną pagrindinių vaidmenų naujausiame į kino ekranus grįžtančio Eastwood‘o filme „Unforgiven“. Kaip jau minėjau, filmas buvo itin sėkmingas, o du vyrai tapo gerais bičiuliais, ateityje sukūrę ne vieną bendrą projektą. Po šio filmo Freemano vaidmenys sudėtingėjo, gausėjo jų įvairovė ir 1994 - aisiais kino ekranus pasiekė kriminalinė drama „Pabėgimas iš Šoušenko“ (The Shawshank Redemption). Dramatiškas, jautrus ir įkvepiantis filmas tapo vienu žiūrimiausių metų filmų ir pelnė aktoriui trečiąją Oskaro nominaciją. Šis filmas iki šiol nepalieka geriausių visų laikų filmų sąrašų, o aktorius jį vadina vienu geriausių savo karjeroje.

Picture
www.gonemovies.com
1995 - aisiais turėjome galimybę grožėtis nepakartojamu kriminaliniu trileriu „Septyni“ (Se7en), kuriame Freemanas atliko į pensiją išeinančio policininko vaidmenį. Filmavimo aikštelėje dar kartą susitikus dviems draugams - Morganui ir Clintui, gimė dar vienas puikus filmas - sportinė drama „Mergina, verta milijono“ (Million Dollar Baby), pelnęs aktoriui pirmąjį Oskarą už geriausią antraplanį vaidmenį. Šiam garbingam apdovanojimui nuo 1998 - ųjų aktoriaus namuose netgi įrengtas atskiras kambarys (draugai manė, kad aktorius Oskarą gaus anksčiau nei 2005 - aisiais).

Picture
www.gunaxin.com
Savo gyvenimo būdu ir elgesiu Freemanas nė iš tolo neprimena Holivudo žvaigždės - jis be galo kuklus, savikritiškas, inteligentiškas ir išsilavinęs, geba laisvai ir sklandžiai bendrauti prancūzų kalba. Kaip ir geras jo bičiulis Eastwoodas, yra nusistatęs prieš rasizmą. Aktorius teigia turintis tiek pinigų, jog galėtų niekada gyvenime nedirbti, tačiau filmavimasis ir bendravimas su žmonėmis, mėgstančiais savo darbą, jam teikia malonumą ir džiaugsmą. O visai neseniai jis išpildė vieną didžiausių savo gyvenimo svajonių - nuo jaunų dienų žavėjęsis lėktuvais ir mechanika, pagaliau gavo privataus piloto licenziją.

Norėčiau išskirti vieną paskutinių Morgano Freemano filmų - tai biografinė drama „Nenugalimas“ (Invictus), kurioje aktoriaus atliko pagrindinį vaidmenį ir įkūnijo legendinį Nelsoną Mandelą. Manau, pagrindinio vaidmens atlikimui ne veltui buvo pasirinktas būtent Morganas - savo asmeninėmis savybėmis, išprusimu jis iš tiesų panašus PAR lyderį. Aktoriui teko gana ilgai ruoštis vaidmeniui - reikėjo išmokti tobulai pamėgdžioti savo personažą - jo eiseną, kalbos manieras, akcentą. Daugelyje interviu Freemanas prisipažino, kad labai nervinosi prieš kino ekranus išvystant filmui, ypatingai pergyveno dėl Nelsono Mandelos akcento, kurį jis turėjo pamėgdžioti, tačiau nurimo juostai pasiekus kino ekranus ir sulaukus sėkmės. Už vaidmenį šioje juostoje aktorius buvo nominuotas Oskarui geriausio pagrindinio vaidmens atlikėjo kategorijoje.

Picture
www.donaldschwab.com
Šios trijulės kino karjeros puikiai iliustruoja tai, jog visų svarbiausia gyvenime rasti mėgstamą veiklą, kuri tampa ne tik pajamų šaltiniu, tačiau ir savęs realizavimu. Be to, kaip matome iš pasakojimo, aktoriai šlovės viršūnėse neužmigo ant laurų, neišpuiko, o ir toliau uoliai dirbo, mokėsi, sėmėsi žinių ir išbandė save vis kitose srityse. 

Pasaulis mums padovanojo tris Holivudo kino genijus, maksimaliai išnaudojančius savo galimybes kine, tad belieka laukti naujų kino projektų, prie kurių ranką būtų pridėjęs bent vienas jų.

Rimgailė
14/5/2011 11:53:44 pm

Antra nuo galo Nikolsono foto nuostabi!!! Tokia labai Nikolsoniška ir juokinga :))) Žavus gi jis...

Reply
Nerce
15/5/2011 04:50:57 am

Įdomiai pasiskaičiau, labai daug naudingos ir man dar iki tol negirdėtos informacijos. O Jackas Nicholsonas tai tikrai fantastiškas, jo charizmatiškumas gali paslėpti visas mažas jo nuodėmes :)

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1