Picture
www.fashionindie.com
Nuo vaikystės svajojęs tapti aktoriumi Markas Wahlbergas tapo jaunu narkomanu ir nusikaltėliu. „Būčiau galėjęs gauti Oskarą už savo melagystes policijai“, - tikina aktorius. Užaugęs devynių vaikų šeimoje vyras buvo jauniausia ir daugiausia keblumų tėvams kėlusia atžala. Praėjus dvejiems metams po tėvų skyrybų, sulaukęs vos keturiolikos vaikinas ėmė eiti klystkeliais - metė mokyklą, ėmė vogti, tapo priklausomu nuo kokaino ir kas mėnesį įkliūdavo policijos pareigūnams. 1988-aiasiais, sulaukęs vos šešiolikos, būsimasis aktorius atsidūrė už grotų už žiaurų vietnamiečio (kuris po išpuolio viena akimi apako) sumušimą ir rasistinius išsišokimus. Nuteistas dvejiems metams kalėti vaikinas paliko kalėjimą po 50 dienų, iš maištingo ir neklusnaus paauglio virtęs vyru. Tapęs kitu žmogumi Markas teigė supratęs, jog privalo keisti gyvenimą. „50 dienų praleidau uždarytas belangėje tarp vaikinų, į kuriuos stengiausi būti panašus būdamas laisvėje. Tuomet ir supratau, jog tai yra baisiausia vieta žemėje ir nei už ką nenorėjau ten atsidurti dar kartą. Palikau savo grupuotę ir tai buvo vienas sunkiausių žingsnių mano gyvenime – atsukti nugarą vyrukams, kartu su kuriais patyrėme tiek daug. Jie laikė mane išdaviku, tačiau privalėjau tai padaryti, jeigu nenorėjau dar kartą grįžti čia“, - prisiminimais apie kalėjime praleistas dienas dalijosi aktorius, kurio teiginiai apie virtimą kitu žmogumi tebuvo pasaka. 

Picture
www.mainstreetmallonline.com
Išėjęs iš kalėjimo vyras kardinaliai pakeitė savo gyvenimą, tačiau ne charakterį. Tuo metu Marko vyresnysis brolis Donnie, būdamas vienu iš kultinės vaikinų grupės „New Kids on the Block“ lyderių, maudėsi šlovėje ir mėgavosi tūkstančių mergino dėmesiu. Nusprendęs pagelbėti naują gyvenimo etapą pradedančiam broliui, Donnie sugalvojo įtraukti jį į muzikinę veiklą. Taip Markas Wahlbergas tapo Marky Marku ir ėmė repuoti, subūręs grupę „Marky Mark And The Funky Bunch“. Muzikiniais talentais vyrukas neblizgėjo, tačiau galėjo pasigirti puikiomis, dar kalėjime ištobulintomis kūno formomis, ūmiu, nevaldomu charakteriu ir gerbėjus pritraukiančia charizma.

Picture
1991-aisiais Marky Mark išleido debiutinį albumą „Music for the People“, kuris, puikių Donnie aranžuočių ir grubaus Marko elgesio dėka, Jungtinėse Amerikos Valstijose tapo platininiu. Jaunasis reperis garsėjo chuliganišku elgesiu, įžūliais muzikiniais vaizdo klipais ir buvo pasiryžęs iškrėsti bet ką – scenoje nusiimti kelnes, sumušti kaimyną ir kibti į atlapus pačiai Madonnai. Merginos trypė iš džiaugsmo, niūniavo jo dainas ir būriais traukė į naujai užgimusios žvaigždės koncertus. Blėstant Marko brolio, Donnie suburtos grupės „New Kids on the Block“ šlovei, Marky Mark tapo kultine persona, skandalų dėka nedingstančia iš bulvarinių žurnalų viršelių. Tuo metu vyras pasirašė dvejų metų sutartį su kompanija Calvin Klein ir ėmėsi apatinio trikotažo reklamos. Reklaminius stendus, televizijos ekranus ir žurnalų puslapius puošė apsinuoginusios muzikos žvaigždės ir modelio Kate Moss nuotraukos.

Picture
Marky Mark su broliu Donnie
Nepaisant staiga užklupusios sėkmės, muzikantui ir naujai iškeptam modeliui koją kišo aršus ir sudėtingas vyro charakteris bei tiesmukiškumas. 1992-aisiais jis išleido knygą, dedikuotą savo peniui ir dar labiau įtvirtino savo, kaip blogo berniuko, etiketę. Televizijos pokalbių laidose vyras nevengė aštrių pasisakymų ir skandalingų poelgių, už kuriuos neretai būdavo kritikuojamas kaip perlenkęs lazdą. Netrukus į viešumą išlindo jaunojo dainininko praeitis – spaudoje pasirodžius straipsniams apie vyro teistumą ir paauglystėje vykdytus rasistinius išpuolius, Marky Mark karjeros pamatai ėmė nenumaldomai klibėti – jo populiarumas ėmė smukti, o netrukus gyvenime atsirado dar daugiau rūpesčių. Britų televizijos pokalbių laidoje reperiui Shabba Ranksui pareiškus, jog gėjai privalo būti nukryžiuoti, M. Wahlbergas buvo apkaltintas pritarimu šiai minčiai, kadangi pokalbių laidos metu neišreiškė nepritarimo S. Ranksui. Vyras buvo kaltinamas homofobija, žiaurumu ir rasinės neapykantos skleidimu, o Marky Mark populiarumas sklaidėsi tarsi dūmas.

Picture
M. Wahlbergas ir L. DiCaprio
Būdamas savotišku chameleonu vyras įšoko į kitą traukinį ir pradėjo aktoriaus karjerą. 1993-aisiais pradėjęs nuo smulkių vaidmenų televizijos serialuose, jau 1994-aisiais vyras nusifilmavo komedijinėje dramoje „Renesanso žmogus“ (orig. „Renaissance Man“), kurioje pagrindinį vaidmenį atliko garsusis Danny DeVito. Juostoje atlikęs nedidelį vaidmenį jau kitąmet vyras įžengė į kriminalinės dramos „Krepšininko dienoraštis“ (orig. „The Basketball Diaries“) filmavimo aikštelę, kurioje dirbo kartu su kolega Leonardo DiCaprio. Filme vyrukai suvaidino narkotikais besimėgaujančius ir palaipsniui degraduojančius draugus bei padėjo pamatus ne vienerius metus trunkančiai M. Wahlbergo ir L. DiCaprio draugystei.

Picture
www.screenjunkies.com
Jau netrukus vyras įrodė jog yra ne tuščiagalvis keiksmais besiplūstantis jaunuolis, kruopščiai besirūpinantis kūno grožiu, o gana talentingas aktorius. Pajutęs, jog galiausiai atsidūrė savo rogėse, vyras galutinai palaidojo praeitį ir Marky Mark pseudonimą.

1996-aiaisiais vaidmuo filme „Baimė“ (orig. „Fear“) tapo lemtingu aktoriaus karjeroje. Didžiausio kiekvienos merginos tėvo košmaro - maniako Deivio McCallo personažas buvo pirmuoju pagrindiniu vaidmeniu vyro karjeroje, o aistringi jausmai partnerei Reese Witherspoon iš kino ekrano persikėlė į realybę, tačiau audringai prasidėjęs romanas netrukus užgeso ir aktoriai pasuko skirtingais keliais.

Picture
www.tailgate365.com
Lemtingu vaidmeniu ankstyvojoje M. Wahlbergo karjeroje tapo režisieriaus Paulo Thomaso Andersono filme „Pašėlusios naktys“ (orig. „Boogie Nights“, 1997) įkūnytas Edis Adamsas. Filmo veiksmas nukelia žiūrovą į 70-80-uosius, kur įvykių centre atsidūręs jaunas padavėjas tampa filmų suaugusiems žvaigžde ir įninka į narkotikų pasaulį. Juostoje netruko nuogybių ir gana atvirų sekso scenų, tad Pietų Korėjos žiūrovai filmo taip ir neišvydo, o gimtosiose Jungtinėse Amerikos Valstijose trūko visai nedaug, kad filmas gautų griežčiausią NC-17 reitingą (asmenims iki 17 metų draudžiama žiūrėti filmą). Režisieriui sutikus iškarpyti dalį nepadoriomis laikytų filmo scenų, juosta visgi pasiekė kino ekranus. Kino kritikai gyrė pagrindinį vaidmenį atlikusį M. Wahlbergą ir "Pašėlusias naktis" už puikiai perteiktą vaizduojamo laikmečio ir filmų suaugusiems industrijos dvasią, bei nominavo filmą net trims Oskarams (geriausias antrojo plano aktorius ir aktorė, geriausias scenarijus). Regis, Marky Markas liko toli užnugaryje, o visuomenė ėmė rimtai žiūrėti į naujai sužibusį aktorių ir pamiršo jo praeities klystkelius. M. Wahlbergo žvaigždė šovė aukštyn.  

Picture
1999-aisiais vyras puikiai pasirodė kriminalinėje dramoje „Jardai“ (orig. „The Yards“), o 2001-aisiais nusifilmavo gerai įvertintame Timo Burtono fantastiniame veiksmo filme „Beždžionių planeta“ (orig. „Planet of the Apes“). 2005-aisiais aktorius privertė sunerimti savo gerbėjus, pareiškęs, jog ketina nutraukti aktoriaus karjerą vos jam sueis keturiasdešimt, tačiau, laimei, savo pažado neištesėjo.

2006-aisiais režisieriaus Martino Scorsese kriminalinėje dramoje „Infiltruoti“ (orig. „The Departed“) atliktas policijos pareigūno vaidmuo atnešė aktoriui pirmąją Oskaro nominaciją ir filmavimo aikštelėje suvedė du senus draugus – M. Wahlbergą ir L. DiCaprio.

Picture
www.stupidcelebrities.net
Sėkmingai kylant karjeros laiptais permainos aktoriaus laukė ir asmeniniame gyvenime. 2009-ųjų rugpjūtį vyras vedė savo ilgametę draugę, modelį Rheą Durham, padovanojusią vyrui tris vaikus. Netrukus pasaulį apskriejo dvi žinios. Paaiškėjo, jog pora laukiasi ketvirtojo kūdikio, o prieš pat vestuves Markas lazeriu panaikino visas jo kūną puošusias tatuiruotes, primenančias praeitį ir tarsi pradėjo dar vieną naują gyvenimo etapą.

Tolimesnėje aktoriaus karjeroje itin išsiskyrė Davido O. Russello „Kovotojas“ (orig. „The Fighter“, 2010). Atlikęs legendinio boksininko Micky Wardo vaidmenį aktorius ne tik parodė puikią fizinę formą ir stiprų aktorinį meistriškumą, tačiau ir pelnė antrąją Oskaro nominaciją.

Picture
www.timeinc.net
Pastebimas aktoriaus tobulėjimas ir nenuilstantis ėjimas pirmyn buvo pastebėti ir įvertinti. 2010-ųjų liepos 29 dieną Holivudo šlovės alėjoje buvo atidengta žvaigždė aktoriaus garbei, kuri tapo 2414-ąja žvaigžde garsiojoje, 2,5 kilometro besitęsiančioje alėjoje. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo aktoriaus žmona bei keturios poros atžalos. Sakydamas padėkos kalbą M. Wahlbergas teigė nesitikėjęs išvysti savo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, dėkojo žmonėms, vis dar kviečiantiems jį filmuotis ir prisipažino meilėje žmonai bei vaikams. 

Panašu, kad nevaldomo elgesio vaikinas virto atsakingu šeimos žmogumi ir padėjo tašką savo, kaip chuligano karjeroje. 2001-aisiais aktorius įsteigė savo vardo labdaros fondą (Mark Wahlberg’s Youth Foundation) ir finansiškai remia gabų, skurdžiuose miesto kvartaluose augantį jaunimą. Fondas gabiems jaunuoliams jau paaukojo daugiau  kaip 1 milijoną JAV dolerių.

Picture
www.nytimes.com
Markas Wahlbergas neapsiribojo vien vaidyba ir labdaringa veikla. 2004-aisiais vyras išbandė prodiuserio duoną. Ir čia vyrą lydėjo sėkmė. Prodiusavęs kelis nedidelius filmus, tais pačiais metais vyras ėmė darbuotis ties televizijos serialu „Entourage“ ir tapo vykdančiuoju projekto prodiuseriu. Septynerius metus rodytas serialas iškovojo ne tik televizijos žiūrovų, tačiau ir kino kritikų palankumą bei pelnė 25 Emi ir 14 Auksinio gaublio nominacijų, o JAV  prezidentas Barackas Obama šį serialą pavadino savo mėgstamiausiu televizijos projektu.

Picture
www.flicksandbits.com
Šiuo metu aktorius reklamuoja naujausią savo filmą – įtempto siužeto veiksmo dramą „Kontrabanda“ (orig. „Contraband“, 2012), kurios pasakojama istorija daugelyje vietų primena paties aktoriaus gyvenimą. Reklaminės filmo kampanijos metu netrūko dviprasmiškų situacijų – bene garsiausia jų – aktoriaus pasisakymas apie rugsėjo 11-ąją, Jungtinių Amerikos Valstijų istorijoje pažymėtą krauju. Kaip teigia pats aktorius, jis ir jo vaikai bei keli šeimos draugai turėjo skristi vienu iš užgrobtų lėktuvų, tačiau pakeitė planus ir automobiliais išvyko į Niujorką. Viename interviu vyras juokaudamas pasakojo, jog jeigu būtų skridęs, jis būtų grūmęsis su teroristais, sėkmingai nutūpdęs lėktuvą ir išgelbėjęs jį ir juo skridusius keleivius bei pridūrė, kad jo dėka rugsėjo 11-osios teroro akto būtų buvę galima išvengti. Šis M. Wahlbergo išsireiškimas sukėlė pasipiktinimą tarp nukentėjusiųjų šeimų narių, tad vyras buvo priverstas viešai atsiprašyti ir pripažinti klydus, tačiau iškart po šio poelgio aktorius puolė kaltinti šią informaciją atskleidusį žurnalistą uždavus aktoriui nekorektiškus klausimus ir nesupratus jo humoro jausmo.

Picture
www.regent.blogs.com
Šiuo metu, paklaustas apie savo praeitį vyras prisipažįsta, jog jam gėda dėl daugumos praeityje padarytų poelgių ir išsišokimų bei išreiškia viltį, jog jo vaikai nekartos tėčio praeities klaidų. Panašu, kad vyrui užklijuota blogo berniuko etiketė baigia išblukti ir net didžiausi chuliganai gali tapti dukart Oskaro laureatais...


Keli muzikiniai klipai iš "Marky Mark & The Funky Bunch" laikų. Kaip matyti ir girdėti, ypatingai dideliu muzikiniu talentu Markas Wahlbergas pasigirti negali...
violet
18/7/2018 09:29:18 am

Aš niekada netikiu meilės deklaracijomis, kol susitiko su savo draugu, kuris man pasakė viską apie DR.Chambercą, kuris atnešė savo ex boyfriend net tada, kai ji man pasakė, kad netikėjau ja, nes maniau, kad ji taip pat turėtų tą patį padirbtą Rašybos ratą, Mano pinigai. Nors aš suteikiau jai galimybę paaiškinti viską, ką ji turi pasakyti apie DR.Chamberc, aš pasakiau jai, kad yra daug sukčių, kurie nori paimti savo pinigus, ir aš niekada nebūsiu jų auka, nors mano sužadėtinis turėtų palikti mane išeiti man kelis mėnesius kantriai laukiu dar vieno vaikino, bet aš labai jį myliu. Ji man pasakė, kad ši DR.Chamberc nėra klaidinga, kad jis teisingas ir jis padėjo daugeliui grąžinti savo brangųjį, tada aš paklausiu jos, kaip tai veikia rašybos ir kokius reikalavimus reikia atlikti prieš tai, kai jis gali išmesti mano myli? Ji man pasakė, kad aš atsiųsime laišką adresu chamberc564@yahoo.com ir norėčiau pasakyti jam, ko aš noriu. Aš tikrai jį išsiųsiu ir jam pasakiau, kad man reikia savo ex-guy atgal aš pasakiau jam, kad tai buvo mano draugas, kuris man paskyrė jį, kodėl aš abejoju jo darbais? Jis sakė, kad jo darbas yra 100% saugus ir užtikrina, kad niekas niekada nepasiektų jo šventykloje ir liktų toks pats. Aš buvau suglebęs žodžiais, kuriuos jis man pasakė, ir man atėjo mintis, kaip aš tai žinau apie visus dalykus, apie kuriuos mes kalbėjome anksčiau. Jis sakė, kad galėčiau pradėti savo situaciją, kad aš turėčiau tikėti ir pasitikėti juo ir palikti kitus rašybos šachmatininkus ir kantriai laukti savęs, kad, jei galėčiau pasakyti, kad visa tai atliksiu, aš grąžinsiu savo meilužį atgal 72 valandas. Aš pasakiau gerai, pažadu dirbti tik su tavimi, tada jis davė man formą, kurią galėčiau užpildyti, kaip aš padariau, ir atsiųskite jį su savo nuotraukomis, taip pat su mano buvusio mylėtojo nuotraukomis. Po 30 minučių jis man atsakė ir man pasakė, kad jo dievams reikia šiek tiek išsiaiškinti rašybą, o mano problema yra labai lengva, jei galiu pasiūlyti šiuos dalykus. Tada, kai aš paklausiu jo, kaip aš galiu gauti šiuos dalykus ir kaip aš galiu jį nusiųsti jam už meškos žaidimą, jis man pasakė, kad neturėčiau nerimauti, kad čia yra pardavėjas savo šalyje. gauti dalykų už mane. Tada aš paklausiu jo, kiek kainuoja pirkti visas šias prekes? Jis man pasakė, kurį išsiųsiu pas jį visiškai pasitikėdamas. Po valandos jis paskambino man ir man pasakė, kad mano problema buvo išspręsta, kad aš laukiu 72 valandų, kad mano meilė paprašys manęs, kaip tai padariau pagal jo žodžius, kai buvo maždaug 18 val. Per ateinančias tris dienas mano ex pakvietė mane, jei jis namuose nori man skubėti. Aš jam pasakiau, kad tikisi, kad viskas gerai, jis sakė "taip", kai aš jam pasakiau, kad jis gali ateiti, mano ex guy grįžo pas mane ir paprašė atleidimo, kad jis žinojo, kas ateina per jį. Dabar aš taip džiaugiuosi, kad grįžau savo meilužį ir planuojame netrukus susipažinti su mūsų vestuvėmis, aš vadinu DR.Chamberc ir labai jį padėkodamas ir paklauskite, ką daryti jam dėkui, jis man pasakė, aš turėtų pamiršti ir išlaikyti savo pinigus, kad jis ne pinigus, bet padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos, viskas, ką jis man reikia, turi duoti daugiau liudijimų apie jį, kad žmonės iš ten, kuriems reikia pagalbos, taip pat išsiųs jam, kas yra Kodėl Aš šiandien noriu parodyti savo liudijimą. Tegul tavo gerasis džentelmenas ir toliau jį palaimins ir duos ilgiau negyvenamumo ir išminties. Tai yra DR El. Pašto adresas chamberc564@yahoo.com

Reply
Sacke lance
28/8/2018 01:48:03 am

Pagaliau Waoh galų gale grįžo į savo gyvenimą, kai mane sukėlė daugybė rašybos rastų, bet dr oka paslėpė mano veido veidą ir parodė man galingumą rašybos metu, pone, tu esi puikus žmogus, padėkojęs ir garbės tau Dr okpa, mano draugai iš ten noriu, kad padėtumėte man padėkoti dr okpa už pagalbą, kurią man daviau per 24 valandas grąžindamas savo gyvenimą. Savo el. Laiške galite susisiekti su dr okpa: okpatempleofsolution@gmail.com

Sacke Lance
šalis: Švedija

Reply
kelly nakisha
14/11/2018 06:50:06 pm

Sveiki, mano vardas yra nakisha. Aš noriu, kad visi prisijungtumėte prie manęs, padėkodami šiam žmogui, kad atstatytumėte savo namus su savo ex husband, kuris 5 metus išsiskyrė mane į kitą moterį. Iš pradžių niekada nesitikėjau, kad DR OGUDUGU galės padėti man grąžinti savo EX HUSBAND iš šios kitos moters, bet kadangi aš vis dar myliu jį ir reikia jo gyvenime .. dirbau ir vadovauju DR OGUDUGU instrukcijomis ir nustebina, kad po 3 Mano burtininko balsavimo dienos ir darbo su DR OGUDUGU mano EXHUSBANDas manęs paprašė manęs atleisti ir pamiršti viską, ką jis man padarė, kad jis manęs vis dar myli ... dabar aš ir mano vyras susipina, ir mes esame labai džiaugiuosi mūsų nauja gyvenime ... viską dėkojame DR OGUDUGU už puikų darbą, kurį jis padarė man ... aš žada visada dalintis savo geru darbu visam plačiam pasauliui, ir jei bet kuris kūnas ten eina per bet kokius santykius, turi būti prašome susisiekti su juo el. paštu: drogudugusolutionspell@gmail.com arba whatsapp +2349097050691
JEI SPECIALIZUOTI ŠIOMS PROBLEMAS
(1) Jei norite, kad tavo ex buvote atgal.
(2) jei visada blogi sapnai.
(3) Jūs norite būti reklamuojate savo biure.
(4) Norite, kad moterys / vyrai po tavęs bėgtų.
(5) Jei norite, kad vaikas
(6) Nori būti turtingas.
(7) Jūs norite susieti savo vyrui / žmonai
tavo amžinai.
(8) Jei jums reikia finansinės pagalbos.
(9) vaistažolių priežiūra.
 Susisiekite su DR OGUDUGU per jo el. laišką, kad gautumėte visą sprendimą drogudugusolutionspell@gmail.com

Reply
spear carlie
7/12/2018 07:33:59 pm

Aš ir mano vaikinas kartu dirbo aštuonias mėnesius, o nuo jo atsiskyrėme - 6 mėnesiai. Aš vis dar myliu jį, bet kažkaip jaučiu jį nesąžiningai. Kodėl myliu ką nors, kas ovb nepatinka tave atgal? Ive meldėsi ir meldėsi už šiuos mėnesius ir nieko. Jis vis dar su savo nauja mergina (su kuriuo jis gyvena), bet tai nereiškia, kad padėti pirmąją savaitę po pertraukos. Aš buvau savo kelio maldoje, ieškodamas pagalbos, padėti atstatyti santykius ex lover atgal ", taigi aš nusprendžiau bandyti koz aš myliu savo vaikinu tiek daug. todėl aš Lien Dr.omeke UWA ir papasakojo jam savo problemą ir jis visą man 100% garantija, kad aš turiu vaikiną atgal po rašybos nei buvau gabus ir pasisekė, kad jį aš padariau viską, ką jis Lien užduodami mane ir mano didžiausias siurprizas per dieną po kerus, mano vaikinas Goi man ir atsiprašė už tai, ką jis padarė man ir paprašyti mano atleidimas grįžti namo man, aš tikrai skauda ir eiti per Nhung akimirkų Chua jis paliko mane, juk dr ke ke Afrika Afrika Afrika Afrika visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi viskas Afrika Afrika Afrika Afrika Afrika Afrika. quá trên. Pamatysite turite tiesiog atsispausdinti sudarymo pasitikėjimą procesą, yra geras nekilnojamojo UWA Dr.omeke rašybos ratukas, nei skambučių fotografavimą, fotografuoti ar pridėti whats app: +2349024954925 arba rašykite jį ant savo elektroninio pašto adresas: dromekeuwa@gmail.com. .
  Žirnių kariliai

Reply
mary
17/2/2019 10:47:42 pm

Mano vardas yra Vedęs, palieku ir dirbsiu Kananoje norėčiau, kad pasaulis žinotų apie didžiulę rašybą, kuri man padėjo su mano santykių problema, kai mano vyras apgaudinėjo mane su kita moterimi ir grasino nutraukti santuoką ir taip pat galėjo globoti savo sūnų Aš pažvelgiau žemyn, aš negalėjau gerai galvoti, aš jaučiau, kad aš neimsiu savo gyvenimo, kol nesidalinsiu savo problemomis su geriausiu draugu, ir jaučiau nusivylimą, aš nežinojau, ką daryti dar kartą, nei informuoti savo draugą apie jį, kas buvo atsitiko ir mano draugas supažindino su manimi šitą rašybos ritmą ir aš jam išsiųsiu pranešimą apie tai, kad susisiekiau su gydytoju, ir aš padariau visą gydytoją, kuris manęs paprašė, kad mano vyras vėl sugrįžtų po dviejų dienų. kelia nerimą. Aš esu toks pilnas rašybos pilių, kad nusprendžiau skleisti savo šventyklą, kuri tai daro panašioje valstybėje šiandien, ji gali lengvai gauti pagalbą, kol kažkas blogo įvyksta su jos santykiais. Galingas rašyba yra spellspecialistcaster937@gmail.com. Tai yra Whatapp numeris +23480887777194. Jūs galite laisvai susisiekti su juo apie kažką savo gyvenime, girdėjau, kad jūs galite padaryti daug daugiau, galite ją išspręsti toliau nurodytu būdu.
1. Susipažinkite su mylėtoju ar dar kartą
2. Dvasinis šaudymas
4. Pinigų tinginystė
5. Ilgaamžiškumas
6. Gerovės rašyba
7. # blgtk08 # apsaugos apsauga
8. Gaukite darbo rašybą
9. Tapkite vadovo rašyba
10. Gauti didžiulę paskolą nemokėdami jokių mokesčių
11. Gauti pinigų iš blefo
12. Vaikystės žavesys
13. Nėštumo rašyba
14. Laisvės rašyba
15. Meilės rašyba
16 trūksta rašybos
17. Nematomas žmogaus rašyba
18. Sėkmė ar aistra
19. Santuoka
20. Rašyba atmetama
21. Populiarumas
22. Žudymas
23. Creepy vėžys
24. Gamtos jėgų protrūkis
25. Išprotėjimo protrūkis
26. Paskola be paskolos
27. Filmų ir filmų gamybos laikotarpis
28. ŽIV / AIDS protrūkis
29. Tuberkuliozės rašyba
30. Kūno svorio ir rašybos netekimas
31 vilkų rašyba
32 grožio rašyba
Nors mano draugai neslepia savo jausmų, nes problemų sprendimas yra išspręsti, nedvejodami kreipkitės į gydytoją, pasikalbėkite su juo ir ne melas apie savo problemą, susisiekite su juo per savo el. spellspecialistcaster937@gmail.com
Whatapp numeris +23480887777194 Manau, kad jūs taip pat paaiškinsite savo atsiliepimą, kai tik susisiekite su juo.

Reply
Cindy
15/10/2019 06:55:36 am


Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Saulėta, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrauktus santykius.
Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebemylėjo jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote savo talentingas ir dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių sujungime. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė meilės magiją, kuri man tiek santuokos metu atnešė tiek džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir pažadu niekada daugiau manęs nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte turėti galimybę. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei šiuo metu esate stipresnis ir jums reikalinga stipri ir skubi meilės meilė, kad sugrąžintumėte maloniai susisiekusį dr. Saulėta, šiuo metu yra vienintelis atsakymas atkurti nutrūkusius santykius ar santuoką. drsunnydsolution1@gmail.com arba „Whatsapp jam“ telefonu +2349030731985. Ačiū.

Reply
Valerie Lancaster
23/10/2019 06:21:33 am

Su vyru dabar esame vedę maždaug 7 metus. Mes laimingai vedėme su dviem vaikais, berniuku ir mergaite. Prieš 3 mėnesius pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, vargu ar daugiau rūpinasi manimi ar vaikais. Kartais jis išeina ir net negrįžta namo maždaug 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet visa tai be reikalo. Aš labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete, aptikau svetainę, kurioje buvo siūloma, kad daktaras Didysis gali padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir panašiai. Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man rašybą. Po dviejų dienų mano vyras priėjo prie manęs ir atsiprašė už padarytas klaidas ir pažada niekada daugiau to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į normalią būseną. Aš ir mano šeima vėl gyvename kartu laimingai. Jei jums reikia rašybos keitiklio, galinčio ištarti rašybą, kuri iš tikrųjų veikia, siūlau susisiekti su juo. Jis tavęs nenuvils. Tai yra jo el. Paštas:

infinitylovespell@gmail.com arba infinitylovespell@yahoo.com

„WhatsApp“ +2348118829899

svetainė http://infinitylovespell.website2.me/

Dienoraštis http://infinitylovespell1.blogspot.com

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1