Picture
www.fashionindie.com
Nuo vaikystės svajojęs tapti aktoriumi Markas Wahlbergas tapo jaunu narkomanu ir nusikaltėliu. „Būčiau galėjęs gauti Oskarą už savo melagystes policijai“, - tikina aktorius. Užaugęs devynių vaikų šeimoje vyras buvo jauniausia ir daugiausia keblumų tėvams kėlusia atžala. Praėjus dvejiems metams po tėvų skyrybų, sulaukęs vos keturiolikos vaikinas ėmė eiti klystkeliais - metė mokyklą, ėmė vogti, tapo priklausomu nuo kokaino ir kas mėnesį įkliūdavo policijos pareigūnams. 1988-aiasiais, sulaukęs vos šešiolikos, būsimasis aktorius atsidūrė už grotų už žiaurų vietnamiečio (kuris po išpuolio viena akimi apako) sumušimą ir rasistinius išsišokimus. Nuteistas dvejiems metams kalėti vaikinas paliko kalėjimą po 50 dienų, iš maištingo ir neklusnaus paauglio virtęs vyru. Tapęs kitu žmogumi Markas teigė supratęs, jog privalo keisti gyvenimą. „50 dienų praleidau uždarytas belangėje tarp vaikinų, į kuriuos stengiausi būti panašus būdamas laisvėje. Tuomet ir supratau, jog tai yra baisiausia vieta žemėje ir nei už ką nenorėjau ten atsidurti dar kartą. Palikau savo grupuotę ir tai buvo vienas sunkiausių žingsnių mano gyvenime – atsukti nugarą vyrukams, kartu su kuriais patyrėme tiek daug. Jie laikė mane išdaviku, tačiau privalėjau tai padaryti, jeigu nenorėjau dar kartą grįžti čia“, - prisiminimais apie kalėjime praleistas dienas dalijosi aktorius, kurio teiginiai apie virtimą kitu žmogumi tebuvo pasaka. 

Picture
www.mainstreetmallonline.com
Išėjęs iš kalėjimo vyras kardinaliai pakeitė savo gyvenimą, tačiau ne charakterį. Tuo metu Marko vyresnysis brolis Donnie, būdamas vienu iš kultinės vaikinų grupės „New Kids on the Block“ lyderių, maudėsi šlovėje ir mėgavosi tūkstančių mergino dėmesiu. Nusprendęs pagelbėti naują gyvenimo etapą pradedančiam broliui, Donnie sugalvojo įtraukti jį į muzikinę veiklą. Taip Markas Wahlbergas tapo Marky Marku ir ėmė repuoti, subūręs grupę „Marky Mark And The Funky Bunch“. Muzikiniais talentais vyrukas neblizgėjo, tačiau galėjo pasigirti puikiomis, dar kalėjime ištobulintomis kūno formomis, ūmiu, nevaldomu charakteriu ir gerbėjus pritraukiančia charizma.

Picture
1991-aisiais Marky Mark išleido debiutinį albumą „Music for the People“, kuris, puikių Donnie aranžuočių ir grubaus Marko elgesio dėka, Jungtinėse Amerikos Valstijose tapo platininiu. Jaunasis reperis garsėjo chuliganišku elgesiu, įžūliais muzikiniais vaizdo klipais ir buvo pasiryžęs iškrėsti bet ką – scenoje nusiimti kelnes, sumušti kaimyną ir kibti į atlapus pačiai Madonnai. Merginos trypė iš džiaugsmo, niūniavo jo dainas ir būriais traukė į naujai užgimusios žvaigždės koncertus. Blėstant Marko brolio, Donnie suburtos grupės „New Kids on the Block“ šlovei, Marky Mark tapo kultine persona, skandalų dėka nedingstančia iš bulvarinių žurnalų viršelių. Tuo metu vyras pasirašė dvejų metų sutartį su kompanija Calvin Klein ir ėmėsi apatinio trikotažo reklamos. Reklaminius stendus, televizijos ekranus ir žurnalų puslapius puošė apsinuoginusios muzikos žvaigždės ir modelio Kate Moss nuotraukos.

Picture
Marky Mark su broliu Donnie
Nepaisant staiga užklupusios sėkmės, muzikantui ir naujai iškeptam modeliui koją kišo aršus ir sudėtingas vyro charakteris bei tiesmukiškumas. 1992-aisiais jis išleido knygą, dedikuotą savo peniui ir dar labiau įtvirtino savo, kaip blogo berniuko, etiketę. Televizijos pokalbių laidose vyras nevengė aštrių pasisakymų ir skandalingų poelgių, už kuriuos neretai būdavo kritikuojamas kaip perlenkęs lazdą. Netrukus į viešumą išlindo jaunojo dainininko praeitis – spaudoje pasirodžius straipsniams apie vyro teistumą ir paauglystėje vykdytus rasistinius išpuolius, Marky Mark karjeros pamatai ėmė nenumaldomai klibėti – jo populiarumas ėmė smukti, o netrukus gyvenime atsirado dar daugiau rūpesčių. Britų televizijos pokalbių laidoje reperiui Shabba Ranksui pareiškus, jog gėjai privalo būti nukryžiuoti, M. Wahlbergas buvo apkaltintas pritarimu šiai minčiai, kadangi pokalbių laidos metu neišreiškė nepritarimo S. Ranksui. Vyras buvo kaltinamas homofobija, žiaurumu ir rasinės neapykantos skleidimu, o Marky Mark populiarumas sklaidėsi tarsi dūmas.

Picture
M. Wahlbergas ir L. DiCaprio
Būdamas savotišku chameleonu vyras įšoko į kitą traukinį ir pradėjo aktoriaus karjerą. 1993-aisiais pradėjęs nuo smulkių vaidmenų televizijos serialuose, jau 1994-aisiais vyras nusifilmavo komedijinėje dramoje „Renesanso žmogus“ (orig. „Renaissance Man“), kurioje pagrindinį vaidmenį atliko garsusis Danny DeVito. Juostoje atlikęs nedidelį vaidmenį jau kitąmet vyras įžengė į kriminalinės dramos „Krepšininko dienoraštis“ (orig. „The Basketball Diaries“) filmavimo aikštelę, kurioje dirbo kartu su kolega Leonardo DiCaprio. Filme vyrukai suvaidino narkotikais besimėgaujančius ir palaipsniui degraduojančius draugus bei padėjo pamatus ne vienerius metus trunkančiai M. Wahlbergo ir L. DiCaprio draugystei.

Picture
www.screenjunkies.com
Jau netrukus vyras įrodė jog yra ne tuščiagalvis keiksmais besiplūstantis jaunuolis, kruopščiai besirūpinantis kūno grožiu, o gana talentingas aktorius. Pajutęs, jog galiausiai atsidūrė savo rogėse, vyras galutinai palaidojo praeitį ir Marky Mark pseudonimą.

1996-aiaisiais vaidmuo filme „Baimė“ (orig. „Fear“) tapo lemtingu aktoriaus karjeroje. Didžiausio kiekvienos merginos tėvo košmaro - maniako Deivio McCallo personažas buvo pirmuoju pagrindiniu vaidmeniu vyro karjeroje, o aistringi jausmai partnerei Reese Witherspoon iš kino ekrano persikėlė į realybę, tačiau audringai prasidėjęs romanas netrukus užgeso ir aktoriai pasuko skirtingais keliais.

Picture
www.tailgate365.com
Lemtingu vaidmeniu ankstyvojoje M. Wahlbergo karjeroje tapo režisieriaus Paulo Thomaso Andersono filme „Pašėlusios naktys“ (orig. „Boogie Nights“, 1997) įkūnytas Edis Adamsas. Filmo veiksmas nukelia žiūrovą į 70-80-uosius, kur įvykių centre atsidūręs jaunas padavėjas tampa filmų suaugusiems žvaigžde ir įninka į narkotikų pasaulį. Juostoje netruko nuogybių ir gana atvirų sekso scenų, tad Pietų Korėjos žiūrovai filmo taip ir neišvydo, o gimtosiose Jungtinėse Amerikos Valstijose trūko visai nedaug, kad filmas gautų griežčiausią NC-17 reitingą (asmenims iki 17 metų draudžiama žiūrėti filmą). Režisieriui sutikus iškarpyti dalį nepadoriomis laikytų filmo scenų, juosta visgi pasiekė kino ekranus. Kino kritikai gyrė pagrindinį vaidmenį atlikusį M. Wahlbergą ir "Pašėlusias naktis" už puikiai perteiktą vaizduojamo laikmečio ir filmų suaugusiems industrijos dvasią, bei nominavo filmą net trims Oskarams (geriausias antrojo plano aktorius ir aktorė, geriausias scenarijus). Regis, Marky Markas liko toli užnugaryje, o visuomenė ėmė rimtai žiūrėti į naujai sužibusį aktorių ir pamiršo jo praeities klystkelius. M. Wahlbergo žvaigždė šovė aukštyn.  

Picture
1999-aisiais vyras puikiai pasirodė kriminalinėje dramoje „Jardai“ (orig. „The Yards“), o 2001-aisiais nusifilmavo gerai įvertintame Timo Burtono fantastiniame veiksmo filme „Beždžionių planeta“ (orig. „Planet of the Apes“). 2005-aisiais aktorius privertė sunerimti savo gerbėjus, pareiškęs, jog ketina nutraukti aktoriaus karjerą vos jam sueis keturiasdešimt, tačiau, laimei, savo pažado neištesėjo.

2006-aisiais režisieriaus Martino Scorsese kriminalinėje dramoje „Infiltruoti“ (orig. „The Departed“) atliktas policijos pareigūno vaidmuo atnešė aktoriui pirmąją Oskaro nominaciją ir filmavimo aikštelėje suvedė du senus draugus – M. Wahlbergą ir L. DiCaprio.

Picture
www.stupidcelebrities.net
Sėkmingai kylant karjeros laiptais permainos aktoriaus laukė ir asmeniniame gyvenime. 2009-ųjų rugpjūtį vyras vedė savo ilgametę draugę, modelį Rheą Durham, padovanojusią vyrui tris vaikus. Netrukus pasaulį apskriejo dvi žinios. Paaiškėjo, jog pora laukiasi ketvirtojo kūdikio, o prieš pat vestuves Markas lazeriu panaikino visas jo kūną puošusias tatuiruotes, primenančias praeitį ir tarsi pradėjo dar vieną naują gyvenimo etapą.

Tolimesnėje aktoriaus karjeroje itin išsiskyrė Davido O. Russello „Kovotojas“ (orig. „The Fighter“, 2010). Atlikęs legendinio boksininko Micky Wardo vaidmenį aktorius ne tik parodė puikią fizinę formą ir stiprų aktorinį meistriškumą, tačiau ir pelnė antrąją Oskaro nominaciją.

Picture
www.timeinc.net
Pastebimas aktoriaus tobulėjimas ir nenuilstantis ėjimas pirmyn buvo pastebėti ir įvertinti. 2010-ųjų liepos 29 dieną Holivudo šlovės alėjoje buvo atidengta žvaigždė aktoriaus garbei, kuri tapo 2414-ąja žvaigžde garsiojoje, 2,5 kilometro besitęsiančioje alėjoje. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo aktoriaus žmona bei keturios poros atžalos. Sakydamas padėkos kalbą M. Wahlbergas teigė nesitikėjęs išvysti savo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, dėkojo žmonėms, vis dar kviečiantiems jį filmuotis ir prisipažino meilėje žmonai bei vaikams. 

Panašu, kad nevaldomo elgesio vaikinas virto atsakingu šeimos žmogumi ir padėjo tašką savo, kaip chuligano karjeroje. 2001-aisiais aktorius įsteigė savo vardo labdaros fondą (Mark Wahlberg’s Youth Foundation) ir finansiškai remia gabų, skurdžiuose miesto kvartaluose augantį jaunimą. Fondas gabiems jaunuoliams jau paaukojo daugiau  kaip 1 milijoną JAV dolerių.

Picture
www.nytimes.com
Markas Wahlbergas neapsiribojo vien vaidyba ir labdaringa veikla. 2004-aisiais vyras išbandė prodiuserio duoną. Ir čia vyrą lydėjo sėkmė. Prodiusavęs kelis nedidelius filmus, tais pačiais metais vyras ėmė darbuotis ties televizijos serialu „Entourage“ ir tapo vykdančiuoju projekto prodiuseriu. Septynerius metus rodytas serialas iškovojo ne tik televizijos žiūrovų, tačiau ir kino kritikų palankumą bei pelnė 25 Emi ir 14 Auksinio gaublio nominacijų, o JAV  prezidentas Barackas Obama šį serialą pavadino savo mėgstamiausiu televizijos projektu.

Picture
www.flicksandbits.com
Šiuo metu aktorius reklamuoja naujausią savo filmą – įtempto siužeto veiksmo dramą „Kontrabanda“ (orig. „Contraband“, 2012), kurios pasakojama istorija daugelyje vietų primena paties aktoriaus gyvenimą. Reklaminės filmo kampanijos metu netrūko dviprasmiškų situacijų – bene garsiausia jų – aktoriaus pasisakymas apie rugsėjo 11-ąją, Jungtinių Amerikos Valstijų istorijoje pažymėtą krauju. Kaip teigia pats aktorius, jis ir jo vaikai bei keli šeimos draugai turėjo skristi vienu iš užgrobtų lėktuvų, tačiau pakeitė planus ir automobiliais išvyko į Niujorką. Viename interviu vyras juokaudamas pasakojo, jog jeigu būtų skridęs, jis būtų grūmęsis su teroristais, sėkmingai nutūpdęs lėktuvą ir išgelbėjęs jį ir juo skridusius keleivius bei pridūrė, kad jo dėka rugsėjo 11-osios teroro akto būtų buvę galima išvengti. Šis M. Wahlbergo išsireiškimas sukėlė pasipiktinimą tarp nukentėjusiųjų šeimų narių, tad vyras buvo priverstas viešai atsiprašyti ir pripažinti klydus, tačiau iškart po šio poelgio aktorius puolė kaltinti šią informaciją atskleidusį žurnalistą uždavus aktoriui nekorektiškus klausimus ir nesupratus jo humoro jausmo.

Picture
www.regent.blogs.com
Šiuo metu, paklaustas apie savo praeitį vyras prisipažįsta, jog jam gėda dėl daugumos praeityje padarytų poelgių ir išsišokimų bei išreiškia viltį, jog jo vaikai nekartos tėčio praeities klaidų. Panašu, kad vyrui užklijuota blogo berniuko etiketė baigia išblukti ir net didžiausi chuliganai gali tapti dukart Oskaro laureatais...


Keli muzikiniai klipai iš "Marky Mark & The Funky Bunch" laikų. Kaip matyti ir girdėti, ypatingai dideliu muzikiniu talentu Markas Wahlbergas pasigirti negali...
violet
18/7/2018 09:29:18 am

Aš niekada netikiu meilės deklaracijomis, kol susitiko su savo draugu, kuris man pasakė viską apie DR.Chambercą, kuris atnešė savo ex boyfriend net tada, kai ji man pasakė, kad netikėjau ja, nes maniau, kad ji taip pat turėtų tą patį padirbtą Rašybos ratą, Mano pinigai. Nors aš suteikiau jai galimybę paaiškinti viską, ką ji turi pasakyti apie DR.Chamberc, aš pasakiau jai, kad yra daug sukčių, kurie nori paimti savo pinigus, ir aš niekada nebūsiu jų auka, nors mano sužadėtinis turėtų palikti mane išeiti man kelis mėnesius kantriai laukiu dar vieno vaikino, bet aš labai jį myliu. Ji man pasakė, kad ši DR.Chamberc nėra klaidinga, kad jis teisingas ir jis padėjo daugeliui grąžinti savo brangųjį, tada aš paklausiu jos, kaip tai veikia rašybos ir kokius reikalavimus reikia atlikti prieš tai, kai jis gali išmesti mano myli? Ji man pasakė, kad aš atsiųsime laišką adresu chamberc564@yahoo.com ir norėčiau pasakyti jam, ko aš noriu. Aš tikrai jį išsiųsiu ir jam pasakiau, kad man reikia savo ex-guy atgal aš pasakiau jam, kad tai buvo mano draugas, kuris man paskyrė jį, kodėl aš abejoju jo darbais? Jis sakė, kad jo darbas yra 100% saugus ir užtikrina, kad niekas niekada nepasiektų jo šventykloje ir liktų toks pats. Aš buvau suglebęs žodžiais, kuriuos jis man pasakė, ir man atėjo mintis, kaip aš tai žinau apie visus dalykus, apie kuriuos mes kalbėjome anksčiau. Jis sakė, kad galėčiau pradėti savo situaciją, kad aš turėčiau tikėti ir pasitikėti juo ir palikti kitus rašybos šachmatininkus ir kantriai laukti savęs, kad, jei galėčiau pasakyti, kad visa tai atliksiu, aš grąžinsiu savo meilužį atgal 72 valandas. Aš pasakiau gerai, pažadu dirbti tik su tavimi, tada jis davė man formą, kurią galėčiau užpildyti, kaip aš padariau, ir atsiųskite jį su savo nuotraukomis, taip pat su mano buvusio mylėtojo nuotraukomis. Po 30 minučių jis man atsakė ir man pasakė, kad jo dievams reikia šiek tiek išsiaiškinti rašybą, o mano problema yra labai lengva, jei galiu pasiūlyti šiuos dalykus. Tada, kai aš paklausiu jo, kaip aš galiu gauti šiuos dalykus ir kaip aš galiu jį nusiųsti jam už meškos žaidimą, jis man pasakė, kad neturėčiau nerimauti, kad čia yra pardavėjas savo šalyje. gauti dalykų už mane. Tada aš paklausiu jo, kiek kainuoja pirkti visas šias prekes? Jis man pasakė, kurį išsiųsiu pas jį visiškai pasitikėdamas. Po valandos jis paskambino man ir man pasakė, kad mano problema buvo išspręsta, kad aš laukiu 72 valandų, kad mano meilė paprašys manęs, kaip tai padariau pagal jo žodžius, kai buvo maždaug 18 val. Per ateinančias tris dienas mano ex pakvietė mane, jei jis namuose nori man skubėti. Aš jam pasakiau, kad tikisi, kad viskas gerai, jis sakė "taip", kai aš jam pasakiau, kad jis gali ateiti, mano ex guy grįžo pas mane ir paprašė atleidimo, kad jis žinojo, kas ateina per jį. Dabar aš taip džiaugiuosi, kad grįžau savo meilužį ir planuojame netrukus susipažinti su mūsų vestuvėmis, aš vadinu DR.Chamberc ir labai jį padėkodamas ir paklauskite, ką daryti jam dėkui, jis man pasakė, aš turėtų pamiršti ir išlaikyti savo pinigus, kad jis ne pinigus, bet padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos, viskas, ką jis man reikia, turi duoti daugiau liudijimų apie jį, kad žmonės iš ten, kuriems reikia pagalbos, taip pat išsiųs jam, kas yra Kodėl Aš šiandien noriu parodyti savo liudijimą. Tegul tavo gerasis džentelmenas ir toliau jį palaimins ir duos ilgiau negyvenamumo ir išminties. Tai yra DR El. Pašto adresas chamberc564@yahoo.com

Reply
Sacke lance
28/8/2018 01:48:03 am

Pagaliau Waoh galų gale grįžo į savo gyvenimą, kai mane sukėlė daugybė rašybos rastų, bet dr oka paslėpė mano veido veidą ir parodė man galingumą rašybos metu, pone, tu esi puikus žmogus, padėkojęs ir garbės tau Dr okpa, mano draugai iš ten noriu, kad padėtumėte man padėkoti dr okpa už pagalbą, kurią man daviau per 24 valandas grąžindamas savo gyvenimą. Savo el. Laiške galite susisiekti su dr okpa: okpatempleofsolution@gmail.com

Sacke Lance
šalis: Švedija

Reply
kelly nakisha
14/11/2018 06:50:06 pm

Sveiki, mano vardas yra nakisha. Aš noriu, kad visi prisijungtumėte prie manęs, padėkodami šiam žmogui, kad atstatytumėte savo namus su savo ex husband, kuris 5 metus išsiskyrė mane į kitą moterį. Iš pradžių niekada nesitikėjau, kad DR OGUDUGU galės padėti man grąžinti savo EX HUSBAND iš šios kitos moters, bet kadangi aš vis dar myliu jį ir reikia jo gyvenime .. dirbau ir vadovauju DR OGUDUGU instrukcijomis ir nustebina, kad po 3 Mano burtininko balsavimo dienos ir darbo su DR OGUDUGU mano EXHUSBANDas manęs paprašė manęs atleisti ir pamiršti viską, ką jis man padarė, kad jis manęs vis dar myli ... dabar aš ir mano vyras susipina, ir mes esame labai džiaugiuosi mūsų nauja gyvenime ... viską dėkojame DR OGUDUGU už puikų darbą, kurį jis padarė man ... aš žada visada dalintis savo geru darbu visam plačiam pasauliui, ir jei bet kuris kūnas ten eina per bet kokius santykius, turi būti prašome susisiekti su juo el. paštu: drogudugusolutionspell@gmail.com arba whatsapp +2349097050691
JEI SPECIALIZUOTI ŠIOMS PROBLEMAS
(1) Jei norite, kad tavo ex buvote atgal.
(2) jei visada blogi sapnai.
(3) Jūs norite būti reklamuojate savo biure.
(4) Norite, kad moterys / vyrai po tavęs bėgtų.
(5) Jei norite, kad vaikas
(6) Nori būti turtingas.
(7) Jūs norite susieti savo vyrui / žmonai
tavo amžinai.
(8) Jei jums reikia finansinės pagalbos.
(9) vaistažolių priežiūra.
 Susisiekite su DR OGUDUGU per jo el. laišką, kad gautumėte visą sprendimą drogudugusolutionspell@gmail.com

Reply
spear carlie
7/12/2018 07:33:59 pm

Aš ir mano vaikinas kartu dirbo aštuonias mėnesius, o nuo jo atsiskyrėme - 6 mėnesiai. Aš vis dar myliu jį, bet kažkaip jaučiu jį nesąžiningai. Kodėl myliu ką nors, kas ovb nepatinka tave atgal? Ive meldėsi ir meldėsi už šiuos mėnesius ir nieko. Jis vis dar su savo nauja mergina (su kuriuo jis gyvena), bet tai nereiškia, kad padėti pirmąją savaitę po pertraukos. Aš buvau savo kelio maldoje, ieškodamas pagalbos, padėti atstatyti santykius ex lover atgal ", taigi aš nusprendžiau bandyti koz aš myliu savo vaikinu tiek daug. todėl aš Lien Dr.omeke UWA ir papasakojo jam savo problemą ir jis visą man 100% garantija, kad aš turiu vaikiną atgal po rašybos nei buvau gabus ir pasisekė, kad jį aš padariau viską, ką jis Lien užduodami mane ir mano didžiausias siurprizas per dieną po kerus, mano vaikinas Goi man ir atsiprašė už tai, ką jis padarė man ir paprašyti mano atleidimas grįžti namo man, aš tikrai skauda ir eiti per Nhung akimirkų Chua jis paliko mane, juk dr ke ke Afrika Afrika Afrika Afrika visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi visi viskas Afrika Afrika Afrika Afrika Afrika Afrika. quá trên. Pamatysite turite tiesiog atsispausdinti sudarymo pasitikėjimą procesą, yra geras nekilnojamojo UWA Dr.omeke rašybos ratukas, nei skambučių fotografavimą, fotografuoti ar pridėti whats app: +2349024954925 arba rašykite jį ant savo elektroninio pašto adresas: dromekeuwa@gmail.com. .
  Žirnių kariliai

Reply
mary
17/2/2019 10:47:42 pm

Mano vardas yra Vedęs, palieku ir dirbsiu Kananoje norėčiau, kad pasaulis žinotų apie didžiulę rašybą, kuri man padėjo su mano santykių problema, kai mano vyras apgaudinėjo mane su kita moterimi ir grasino nutraukti santuoką ir taip pat galėjo globoti savo sūnų Aš pažvelgiau žemyn, aš negalėjau gerai galvoti, aš jaučiau, kad aš neimsiu savo gyvenimo, kol nesidalinsiu savo problemomis su geriausiu draugu, ir jaučiau nusivylimą, aš nežinojau, ką daryti dar kartą, nei informuoti savo draugą apie jį, kas buvo atsitiko ir mano draugas supažindino su manimi šitą rašybos ritmą ir aš jam išsiųsiu pranešimą apie tai, kad susisiekiau su gydytoju, ir aš padariau visą gydytoją, kuris manęs paprašė, kad mano vyras vėl sugrįžtų po dviejų dienų. kelia nerimą. Aš esu toks pilnas rašybos pilių, kad nusprendžiau skleisti savo šventyklą, kuri tai daro panašioje valstybėje šiandien, ji gali lengvai gauti pagalbą, kol kažkas blogo įvyksta su jos santykiais. Galingas rašyba yra spellspecialistcaster937@gmail.com. Tai yra Whatapp numeris +23480887777194. Jūs galite laisvai susisiekti su juo apie kažką savo gyvenime, girdėjau, kad jūs galite padaryti daug daugiau, galite ją išspręsti toliau nurodytu būdu.
1. Susipažinkite su mylėtoju ar dar kartą
2. Dvasinis šaudymas
4. Pinigų tinginystė
5. Ilgaamžiškumas
6. Gerovės rašyba
7. # blgtk08 # apsaugos apsauga
8. Gaukite darbo rašybą
9. Tapkite vadovo rašyba
10. Gauti didžiulę paskolą nemokėdami jokių mokesčių
11. Gauti pinigų iš blefo
12. Vaikystės žavesys
13. Nėštumo rašyba
14. Laisvės rašyba
15. Meilės rašyba
16 trūksta rašybos
17. Nematomas žmogaus rašyba
18. Sėkmė ar aistra
19. Santuoka
20. Rašyba atmetama
21. Populiarumas
22. Žudymas
23. Creepy vėžys
24. Gamtos jėgų protrūkis
25. Išprotėjimo protrūkis
26. Paskola be paskolos
27. Filmų ir filmų gamybos laikotarpis
28. ŽIV / AIDS protrūkis
29. Tuberkuliozės rašyba
30. Kūno svorio ir rašybos netekimas
31 vilkų rašyba
32 grožio rašyba
Nors mano draugai neslepia savo jausmų, nes problemų sprendimas yra išspręsti, nedvejodami kreipkitės į gydytoją, pasikalbėkite su juo ir ne melas apie savo problemą, susisiekite su juo per savo el. spellspecialistcaster937@gmail.com
Whatapp numeris +23480887777194 Manau, kad jūs taip pat paaiškinsite savo atsiliepimą, kai tik susisiekite su juo.

Reply
Cindy
15/10/2019 06:55:36 am


Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Saulėta, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrauktus santykius.
Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebemylėjo jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote savo talentingas ir dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių sujungime. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė meilės magiją, kuri man tiek santuokos metu atnešė tiek džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir pažadu niekada daugiau manęs nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte turėti galimybę. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei šiuo metu esate stipresnis ir jums reikalinga stipri ir skubi meilės meilė, kad sugrąžintumėte maloniai susisiekusį dr. Saulėta, šiuo metu yra vienintelis atsakymas atkurti nutrūkusius santykius ar santuoką. drsunnydsolution1@gmail.com arba „Whatsapp jam“ telefonu +2349030731985. Ačiū.

Reply
Valerie Lancaster
23/10/2019 06:21:33 am

Su vyru dabar esame vedę maždaug 7 metus. Mes laimingai vedėme su dviem vaikais, berniuku ir mergaite. Prieš 3 mėnesius pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, vargu ar daugiau rūpinasi manimi ar vaikais. Kartais jis išeina ir net negrįžta namo maždaug 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet visa tai be reikalo. Aš labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete, aptikau svetainę, kurioje buvo siūloma, kad daktaras Didysis gali padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir panašiai. Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man rašybą. Po dviejų dienų mano vyras priėjo prie manęs ir atsiprašė už padarytas klaidas ir pažada niekada daugiau to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į normalią būseną. Aš ir mano šeima vėl gyvename kartu laimingai. Jei jums reikia rašybos keitiklio, galinčio ištarti rašybą, kuri iš tikrųjų veikia, siūlau susisiekti su juo. Jis tavęs nenuvils. Tai yra jo el. Paštas:

infinitylovespell@gmail.com arba infinitylovespell@yahoo.com

„WhatsApp“ +2348118829899

svetainė http://infinitylovespell.website2.me/

Dienoraštis http://infinitylovespell1.blogspot.com

Reply
NAOMI
19/11/2019 08:42:48 am

MANO VARDAS yra NAOMI, aš esu iš JAV
rasti tikrą meilės rašytoją? meilės rašytoja, kurios darbai parodė rezultatus? el. paštas dr., Sango. išgydyti iš sudaužytos širdies „Aš taip džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo palikęs mane su kita moterimi“ susisiekite su spellspecialistcaster937@gmail.com ir padėsite skubiai grąžinti buvusį meilužį po 12 santuokos metų, kai vyras buvo įsitraukęs į vieną ar kitą kivirčą prieš tai jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, tačiau nepavyko suvaldyti skausmų, kurie kankino mano širdį, širdį užliejo skausmas ir skausmai, nes buvau nuoširdžiai įsimylėjusi savo vyrą. Aš galvoju apie jį dieną ir naktį ir visada linkiu, kad jis galėtų sugrįžti pas mane. Buvau išties sujaudinta ir man reikėjo pagalbos, todėl internete ieškojau pagalbos ir atėjau į svetainę, kurioje buvo siūloma dr., Sango galėtų padėti jums greitai grįžti į kelią. Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau, tada jis pasakė meilės žodį, kad vyras man tikrai paskambino ir pasakė, kad labai praleido mane ir vaikus, Taigi nuostabu !! Taigi jis tą dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašydamas už savo klaidą ir skausmą, kurį jis sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka dabar buvo stipresnė nei buvo anksčiau, visa tai dėka dr., Sango. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalyti savo istorija internete, kad dr. Sango yra tikras burtininkas, kuris visą laiką melsis, kad padėtų savo bėdoje esantiems vaikams, jei esate čia ir jums reikia buvusio meilužio. arba netrukus išsaugok savo santuoką. Daugiau nebeverskite, susisiekite su gydytoju Sango dabar. Tai yra jo kontaktinis asmuo, el. Paštu. Paštas: spellspecialistcaster937@gmail.com

Reply
jimmy
19/11/2019 08:43:19 am

Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Dr.Pellar per savo el. Laišką drpellar@gmail.com, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrūkusį santykį.
Mano vardas Jimmy
Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų kūdikis tapo nėščia, nesutarėme ir ginčijomės, ji nebeturėjo jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir su visais šiais švilpimais aš išbandžiau visas skirtingas priemones, kad jį atkurtų, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų gimtojoje šalyje, tačiau nė vienas iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik Dr.Pellar garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir atsidėkoti už pažado laikymąsi ir už tai, kad panaudojote savo talentingas ir dideles jėgas, kad galėtumėte jį parnešti namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių klijavimu. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, buvau toks puikus magijos magas ir suteikėte man meilės magiją, kuri man per santuoką atnešė tiek daug džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir pažadu niekada daugiau manęs nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte sugebėti. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei dabar esate stipresnis ir jums reikalinga stipri ir skubi meilės meilė, kad sugrąžintumėte maloniai susisiektą Dr.Pellar, šiuo metu yra vienintelis atsakymas į atstatytų nutrūkusių santykių ar santuokos atkūrimą. rašykite jam el. paštu drpellar@gmail.com

Reply
faith
19/11/2019 08:43:44 am

Aš jau šį ir tą patį dienoraštį stebėjau
Aš norėčiau pasidalyti savo testu, MANO PAVADINIMAS TIKRAI, KAS GYVENU KANADOJE.
Aš kurį laiką stebėjau šį tinklaraštį ir šiandien jaučiau, kad turiu pasidalyti savo istorija, nes taip pat buvau auka. Po to, kai buvau su juo septynerius metus, jis išsiskyrė, padarė viską, kad tai susigrąžintų, tačiau viskas buvo veltui, aš beviltiškai norėjau jo meilės, kurią turiu jam, maldavau jo su visais, pažadėjau, bet jis atsisakė. Aš paaiškinau problemą savo motinai ir ji siūlo, kad turėčiau susisiekti su rašytoju, vardu Dr.Pellar, kuris padėtų man ištarti rašybą, kad ją sugrąžintų, tačiau aš niekada netikėjau rašyba, neturėjau kito pasirinkimo, kaip išbandyti tą patį rašybą, ir Jis man pasakė. daugiau nesijaudindamas, kad viskas bus gerai mano buvusiam vyrui sugrįžti, jis antrą dieną stebėtinai ištarė mano burtą, buvo apie 16:00. Mano buvęs man paskambino, aš buvau toks nustebęs, atsiliepiau į skambutį ir viskas, ką jis pasakė, gailėjosi visko, kas nutiko, kad norėjo manęs atgal, kad jis mane taip mylėjo. Buvau tokia laiminga, kad man tai buvo gerai, todėl mes vėl pradėjome gyventi kartu. Nuo to laiko pažadėjau, kad visi, kuriuos pažįstu, turi santykių problemų, ir aš tokiam asmeniui padėsiu nurodydamas vienintelį tikrąjį ir galingą vedlį, kuris padėjo man išspręsti mano problemą ir yra nepanašus į visus neištikimus. Visiems, kuriems reikalinga pagalba, yra Dr.Pellar ir galite susisiekti su juo per jo el. Pašto adresą: drpellar@gmail.com

Reply
Loveth
19/11/2019 08:44:09 am

Man patinka dalintis santuokos liudijimais ir mano vardas yra meilė. Su vyru esame vedę daugiau nei 15 metų. Mes susitikome, kai man buvo 22, o jam buvo 27-eri. Kartu jautėme daug emocijų. Mūsų santuokoje buvo keletas didžiulių kovų ir skaudžių situacijų, tačiau mes visada atrodėme stipresni iš kitos pusės. Staiga mano vyras paskelbė mano skyrybas, aš buvau aklas! Nemačiau jo ateinančio, nežinojau ženklų. Jis nustojo nešioti savo vestuvinį žiedą ir aš apie tai negalvojau. Jis man neatrodo seksualiai patrauklus. Aš visą laiką negalėjau verkti, nes man labai skaudėjo. Buvau visiškai prislėgtas, kol atradau Dr.Sango - Afrikos kadrį, apie kurį visi kalbėjo internete, ir aš į jį kreipiausi su meile. Mūsų pokalbio metu jis mane patikino, kad grįš pas mano vyrą mažiau nei per 48 valandas po to, kai bus pasakyta jo burtažodžiai. Man tai atrodė neįmanoma. Nepatikėsite, kad po 24 valandų man paskambino mano vyras, maldaudamas pamiršti viską, ką jis pasakė apie skyrybas. Buvau visiškai nustebinta! Nuo tada, kai naudojau jo burtus, mano šeimoje buvo tiek daug meilės. Jis nuostabus ir jo burtai veikia taip greitai. Dabar mano vyras mane myli daug labiau nei anksčiau. Taip pat galite susisiekti su Dr.Sango, jei turite santuokos ar santykių problemų. galite susisiekti su Dr.Sango per jo el. paštą; spellspecialistcaster937@gmail.com

Reply
Denis Juralevič
28/11/2019 02:16:22 am

Irena Tamoševičienė Oho sezoniniai sveikinimai visiems mano draugams, aš taip džiaugiuosi, kad mano nutrūkusi santuoka buvo atkurta, o mano vyras grįžo po to, kai jis paliko mano du vaikus su kita moterimi. Po aštuonerių santuokos metų mano vyras ir aš buvome vienoje ar kitoje kovoje, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kanadą būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, tačiau nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, mano širdis buvo pilna liūdesio ir skausmo, nes buvau tikrai įsimylėjusi savo vyrą. Kiekvieną dieną ir kiekvieną vakarą galvoju apie jį ir visada linkiu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl internete ieškojau pagalbos ir radau svetainę, kurioje teigiama, kad dr. Igbinovia padėjo daugybei žmonių Tada aš pajutau, kad turėčiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė (Meilės burtą) man. Po 28 valandų mano vyras man tikrai paskambino ir pasakė, kad labai praleido mane ir vaikus, toks nuostabus! ir štai kaip jis tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį ji sukėlė man ir vaikams. Tada nuo tos dienos mūsų santuoka buvo stipresnė nei anksčiau, visa tai daktaro Igbinovijos dėka. Jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalyti savo istorija internete, kad dr. Igbinovia yra tikras ir galingas burtininkas, jei jums reikia jūsų santykių ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu rašybos žinovu . Čia yra jūsų kontaktas: siųskite el. Laišką adresu doctorigbinovia93@gmail.com, taip pat galite parašyti jam „Whatsapp“ / „Viber“ +2348144480786 dalykus kaip savaime suprantamus dalykus ir tai paims iš jūsų .......

Reply
juana
5/12/2019 02:41:46 am

Mano vardas Juana, aš esu iš Meksikos
Aš esu labai dėkingas Dr.Pellar už puikų darbą, kurį jis padarė man ir mano šeimai. Aš buvau vedęs 19 metų, kol moteris atėjo ir sunaikino mano santuoką ir mano šeimą. Pastarieji keli metai man buvo liūdni be vyro. Aš esu labai dėkingas ir dėkingas dr. Iki Dr.Pellar darbo mano vyras manęs nekentė. Prieš grįždama pas vyrą buvau labai nusiminusi, nusivylusi ir vieniša. Kitai moteriai visada buvo kliūčių. Dr.Pellar man atskleidė, kad ši moteris neleido mano vyro ir ji mane net pykino. Radau gydytoją draugo rekomendacija, Dr.Pellar. iš pradžių nebuvau tikras, nes abejojau rašybos liejimu. Ta ponia mano vyrui jį saugojo tik aš pati. Praėjus 2 dienoms po to, kai Dr.Pellar ištarė burtą, mano vyras buvo su manimi. Mano vyras man sako ir parodo, kiek jis mane myli, ir dėkoju Dr.Pellar. Mano gyvenimas, maniau, baigėsi, dabar laimingas gyvenimas su vyru ir mūsų vaikais. Jei turite didelių problemų, tokių kaip aš, ar net skyrybų, nedelsdami susisiekite su Dr.Pellar. Jis pakeis tavo gyvenimą amžiams, o geriausia, kad jo darbai niekam nepakenkia. Nedelsdami susisiekite su juo el. Paštu. Paštas: drpellar@gmail.com

Reply
veronica
5/12/2019 02:42:52 am

Norėčiau pasidalinti savo patirtimi su jumis. tada galite išmokti ir naudoti ją, jei reikia, išspręsti jūsų problemą. Mano vardas Veronica de Los Angelia.
Man skaudėjo širdį ir daužėsi, kai prieš septynis mėnesius santuokoje su vyru išryškėjo pagrindinė problema. toks baisus, kad jis buvo teisiamas dėl skyrybų. jis pasakė, kad daugiau niekada nebenori likti su manimi ir daugiau nebenori manęs. Taigi jis paliko namus ir užaugino mano vaikus, o aš kenčiu skausmingai. Aš išbandžiau visas įmanomas priemones, kad tai būtų galima susigrąžinti po daugybės maldų, bet visos be reikalo. Jis patvirtino, kad priėmė savo sprendimą ir kad daugiau nebenorėjo manęs matyti. Taigi vieną vakarą grįžau namo iš darbo ir sutikau seną draugą, kuris paprašė mano vyro. Taigi aš jam viską paaiškinau ir jis man pasakė, kad vienintelis būdas susigrąžinti mano vyrą yra aplankyti burtą, vadinamą Dr.Pellar, nes tai iš tikrųjų veikė ir jį. Nors niekada netikėjau rašyba, neturiu kito pasirinkimo, kaip tik sekti jo patarimus. Tada jis man davė kviestinio autoriaus el. Laišką. Elektroninio pašto adresas. Taigi kitą rytą nusiunčiau laišką mano nurodytu adresu ir autorius patikino, kad grįšiu savo vyrui per kitas 48 valandas, kai tik norėsiu. Koks nuostabus teiginys !! Niekada netikėjau. Taigi jis kalbėjo su manimi ir papasakojo viską, ką man reikėjo padaryti. Tuomet, dirbdamas man ir po 48 valandų, mano vyras, kuris man nebuvo skambinęs 7 mėnesius, paskambino man, kad man praneštų, kad jis grįžta. Nuostabu !! Taigi jis tą dieną grįžo su meile ir džiaugsmu, atsiprašydamas už savo klaidą ir skausmą, kurį jis ir mano vaikai sukėlė. Tada nuo tos dienos mūsų santykiai buvo stipresni nei padedant Dr.Pellar. Patariu iškilus problemoms susisiekti ir 100% garantuoti, kad ji jums padės.
Jei jums reikia pagalbos, galite susisiekti su juo el. paštu drpellar@gmail.com

Reply
margarita
5/12/2019 02:43:45 am

Mano vardas Margarita, aš esu iš Albanijos
Su vyru dabar esame vedę maždaug 15 metų. Mes laimingai vedėme su keturiais vaikais, dviem berniukais ir dviem mergaitėmis. Prieš 12 mėnesių pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, vargu ar labiau rūpinosi manimi ar vaikais. Kartais jis išeina ir net negrįžta namo maždaug 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet viską be reikalo. Aš buvau labai sujaudinta ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete, aptikau svetainę, kurioje buvo siūloma, kad daktaras Sango galėtų padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusį ryšį ir panašiai. Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man parašė. Po dviejų dienų mano vyras priėjo prie manęs ir atsiprašė už padarytas klaidas ir pažadėjo niekada to nedaryti daugiau. Nuo tada viskas normalizavosi. mes vėl gyvename kartu laimingai. Jei jums reikia rašybos keitiklio, kuris galėtų ištarti rašybą, kuri iš tikrųjų veikia, siūlau kreiptis į jį. Jis tavęs nenuvils. Tai jo el. Paštas. spellspecialistcaster937@gmail.com

Reply
alejandae
5/12/2019 02:44:42 am

Aš mielai pasidalinsiu čia savo liudijimu. Mano vardas Alejandraė. Aš esu iš Kosovo. Ištekėjau už vyro maždaug prieš septynerius metus, kai jis turi problemų namuose, kai nustoja miegoti ant tos pačios lovos, kovoja su smulkmenomis, visada grįžta namo vėlai vakare, per daug girta ir miega su kitomis moterimis, išskyrus jį. jis yra mano vaiko tėvas ir aš nenoriu jo prarasti, nes mes taip sunkiai dirbome kartu, kad taptume tokiais, kokie esame šiandien. Prieš kelias savaites jis nusprendė palikti mane ir mano vaikus ramybėje ir pabūti su vienišiu bei būti moterimi. kartais ir todėl neturiu į ką kreiptis ir man skaudėjo širdį. Paskambinau savo geriausiam draugui ir paaiškinau jai viską, o draugas papasakojo man apie Dr.Sango, kaip jis padėjo jai išspręsti problemą tarp jos ir vyro. jie buvo vieni su kitais visus šiuos metus ir tai buvo tarsi stebuklas, kaip jie susitiko vienas su kitu. Aš buvau nukreiptas į Dr.Sango ir aš jam viską paaiškinau savo el. Laiške, todėl jis man pažada nesijaudinti, kad jis pasakys burtą ir privers viską grįžti prie to, kaip mes vėl įsimylėjome ir kad mano vyrą valdė kitas Moteriška dvasia, jis man pasakė, kad mano problema bus išspręsta per dvi dienas, jei tikiu, kad pasakiau gerai, todėl jis įkalbinėjo mane ir po dviejų dienų mano meilė grįžo prašydama atleidimo, kad dabar esu tokia laiminga. Taigi nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi su kiekviena šią problemą turinčia institucija, susisiekti su puikiu rašytoju Dr.Sango jo el. spellspecialistcaster937@gmail.com

Reply
Aneka Egon
8/12/2019 02:32:43 am

Tai svetainė, kurią perskaičiau apie DR ISIKOLO ir susisiekiau su juo, kad padėčiau man susigrąžinti buvusį vaikiną, kad jis vedė mane per šių metų birželio mėnesį. Grįžau čia, kad paskelbčiau apie jį. DR ISIKOLO padės išspręsti jūsų problemą, nesvarbu, ką išgyvenate. Mano vardas Alenka Egon iš Šveicarijos. Rašymas apie rašybos ratuką man yra labai keistas, nes aš niekada netikėjau, kad galėsiu pasakyti, jog man padėjo rašybos raštvedys, grąžindamas man buvusį vaikiną pas mane po trejų metų, kai neturėjau jokio kontakto. Aš perskaičiau apie DR ISIKOLO iš kitų svetainių ir susisiekiau su juo, kad man padėčiau. Per mažiau nei 48 valandas buvęs mano draugas man paskambino ir aš buvau laimingas, kad jis nori sugrįžti į mane. Mes susitikome penktadienį ir jis man pasiūlė ... Tai buvo pats gražiausias žiedas. Prašau visų čia esančių, susisiekite su DR ISIKOLO, kad išspręstų jūsų problemą ir patenkintų jus žalojančiais santykiais. Meilė yra geriausias visų laikų jausmas. Rašykite jam el. Paštu isikolosolutionhome@gmail.com arba jo „WhatsApp/Viber“ telefonu: +2348133261196.

Reply
Allesio Jesse
28/12/2019 09:58:17 am

Ar norite susigrąžinti savo buvusį asmenį? Aš tai padariau su gydytoju Isikolo ir mano buvęs grįžo pas mane per 2 dienas po to, kai jis man pasakė, kad burtas buvo išmestas. Noriu, kad visi perskaitytų mano parodymus ir tikėtų tokiais rašybos žinovais kaip dr. Isikolo. Aš esu Allesio Jese. Buvusi mano draugė išsiskyrė su manimi dėl to, kad aš geriu ir rūkau, ir jai nepatiko vaikinai, kurie darė panašius dalykus. Vieną vakarą, kai buvau su draugais, pasivaikščiojęs ore su skysčiu, draugė sustingo kambaryje ir ne tik pamatė mane rūkančią, bet ir buvau su kita mergina, kuri ją labai supykdė ir paliko, o nuo tos dienos aš niekada vėl mačiau ją, kol po maždaug 3 mėnesių susisiekiau su gydytoju Isikolo ir ji daugiau net neatsakė į mano telefono skambučius. Dabar esu labai laiminga, kad daktaras Isikolo sugrąžino ją pas mane. Kreipdamasis į šį rašybos žinovą, mažai tikėjau, kad mano buvę žmonės grįš po to, ką padariau, bet daktaras Isikolo man įtikėjo ir dabar džiaugiuosi, kad mano mergina vėl prie manęs. Noriu, kad visi patikėtų šiuo rašybos raideliu ir susisiektų su sveiku el. Pašto adresu isikolosolutionhome@gmail.com arba „Whatsapp“ jam telefonu +2348133261196

Reply
Doris Arsen
24/1/2020 06:12:11 am

Nuostabus meilės romanas susigrąžinti savo partnerį ir sutvarkyti sugadintus santykius. Mano vyras prieš 3 mėnesius išsiskyrė su manimi ir privertė mane pasirašyti skyrybų dokumentus, ir aš buvau visiškai suirzusi. Ir aš emociškai negalėjau grįžti į jokią formą. Dėkoju Dievui už šį nuostabų ir puikų rašybos ratelį, kuris man atėjo į pagalbą. Oho! Šis rašybos ratukas man labai padėjo. Dr Isikolo garantavo man skubų 24 valandų rašybos metimą, kurį aš sutikau. Šokiruojančiai! šį mėnesį, 2020 m. sausio 15 d., mano vyras po 48 valandų, manęs patikinęs, manęs atsiprašė ir padarė viską, kas įmanoma, kad atsiimtų skyrybų dokumentus, kurie anksčiau buvo vykdomi dėl šio stebuklingo darbo. Kai kurie žmonės paliudijo, kad jis sugrąžino savo buvusį meilužį, kiti liudijo, kad jis atstato gimdą, išgydo vėžį, herpes simplex virusą ir kitas ligas. Dėkoju jums, Viešpatie, už jūsų galingus burtus. posakių nepakanka norint pasakyti ačiū. Parašykite dr. Isikolo dabar, kad skubi meilė. Rašykite isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį apklausti telefonu +2348133261196.

Reply
Gintare Mattis
25/1/2020 04:42:17 am

Koks nuostabus ir tiesmukas rašybos ratukas, kuris man atnešė džiaugsmą ir laimę! Aš duodu šį liudijimą, nes esu toks laimingas, noriu padėkoti DR ISIKOLO už puikų dalyką, kurį jis padarė mano gyvenime, Jis sugrąžino į mano gyvenimą laimę. Aš niekada netikėjau burtų žinovais, kol mano gyvenimas subyrėjo, kai mano meilužė 6 metų nusprendė tai pavadinti mesti beveik tada, kai norėjome susituokti. Aš buvau toks emocinis, kad nebegalėjau padaryti nieko pagrįsto, kai po dviejų mėnesių skausmo prieš tai senas mano draugas pristatė man rašybos ratuką, vadinamą dr. Isikolo, tai įvyko po to, kai mane sukrėtė įvairūs netikri rašybos rašytojai. . Mane supažindino su dr. Isikolo tikru rašybos ratu. Per mažiau nei 48 valandas pamačiau stebuklus, meilužė grįžo pas mane ir mano gyvenimas grįžo lygiai taip pat, kaip užbaigtas galvosūkis, o po mėnesio mes susituokėme ir tai buvo lyg sapnas man, nes maniau, kad praradau jį amžinai. . Ačiū DR ISIKOLO, kad padėjote man, bet svarbiausia - nuoširdumas ir greiti tikslūs rezultatai. el. paštas: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite pažiūrėti jį „Whatsapp“ telefonu +2348133261196

Reply
Kiara Johan
27/1/2020 06:24:40 am

Aš esu labai dėkingas, kad sutikau puikų dvasinės minties puoselėtoją! Mano vyras ką tik grįžo namo pas mane per 48 valandas ir viskas nutiko taip, kaip jis pasakė, kad esu toks laimingas, kad susisiekiau su DR ISIKOLO ir dabar turiu vyrą atgal į savo šeimą. Jei visi, kurie esate čia, jo neišbandėte, tiesiog turite tai padaryti ir išpildyti savo širdies norus. Nustokite abejoti, išbandžiau DR ISIKOLO ir dabar esu išpildyta moteris. DR ISIKOLO LOVE SPELL yra labai puikus ir galingas veiksmų. AČIŪ UŽ LAIMĖJĄ, KAD ĮTAKĖJote man, dr ISIKOLO. Galite susisiekti su juo, jei jums reikia Jo pagalbos. Aš susisiekiau su galingu kunigu el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com ir galiausiai sužinojau, kad jis iš tiesų yra tikras dvasinės rašybos atstovas ir toks galingas, ir jis man suteikė informacijos, kaip dirbti. už mane, kurį jis padarė po to, kai aš laikiausi ir mano vyras dabar mane labai myli, ir jis dabar išleido savo meilužę į darbą. Aš taip džiaugiuosi, kad jis grįžta prie mūsų 7 metų kūdikio, aš visada paliudysiu tavo puikų vardą DR ISIKOLO. Dar kartą el. Paštu: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite pažiūrėti jį „Whatsapp“ telefonu +2348133261196

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1