Picture
www.fashionindie.com
Nuo vaikystės svajojęs tapti aktoriumi Markas Wahlbergas tapo jaunu narkomanu ir nusikaltėliu. „Būčiau galėjęs gauti Oskarą už savo melagystes policijai“, - tikina aktorius. Užaugęs devynių vaikų šeimoje vyras buvo jauniausia ir daugiausia keblumų tėvams kėlusia atžala. Praėjus dvejiems metams po tėvų skyrybų, sulaukęs vos keturiolikos vaikinas ėmė eiti klystkeliais - metė mokyklą, ėmė vogti, tapo priklausomu nuo kokaino ir kas mėnesį įkliūdavo policijos pareigūnams. 1988-aiasiais, sulaukęs vos šešiolikos, būsimasis aktorius atsidūrė už grotų už žiaurų vietnamiečio (kuris po išpuolio viena akimi apako) sumušimą ir rasistinius išsišokimus. Nuteistas dvejiems metams kalėti vaikinas paliko kalėjimą po 50 dienų, iš maištingo ir neklusnaus paauglio virtęs vyru. Tapęs kitu žmogumi Markas teigė supratęs, jog privalo keisti gyvenimą. „50 dienų praleidau uždarytas belangėje tarp vaikinų, į kuriuos stengiausi būti panašus būdamas laisvėje. Tuomet ir supratau, jog tai yra baisiausia vieta žemėje ir nei už ką nenorėjau ten atsidurti dar kartą. Palikau savo grupuotę ir tai buvo vienas sunkiausių žingsnių mano gyvenime – atsukti nugarą vyrukams, kartu su kuriais patyrėme tiek daug. Jie laikė mane išdaviku, tačiau privalėjau tai padaryti, jeigu nenorėjau dar kartą grįžti čia“, - prisiminimais apie kalėjime praleistas dienas dalijosi aktorius, kurio teiginiai apie virtimą kitu žmogumi tebuvo pasaka. 

Picture
www.mainstreetmallonline.com
Išėjęs iš kalėjimo vyras kardinaliai pakeitė savo gyvenimą, tačiau ne charakterį. Tuo metu Marko vyresnysis brolis Donnie, būdamas vienu iš kultinės vaikinų grupės „New Kids on the Block“ lyderių, maudėsi šlovėje ir mėgavosi tūkstančių mergino dėmesiu. Nusprendęs pagelbėti naują gyvenimo etapą pradedančiam broliui, Donnie sugalvojo įtraukti jį į muzikinę veiklą. Taip Markas Wahlbergas tapo Marky Marku ir ėmė repuoti, subūręs grupę „Marky Mark And The Funky Bunch“. Muzikiniais talentais vyrukas neblizgėjo, tačiau galėjo pasigirti puikiomis, dar kalėjime ištobulintomis kūno formomis, ūmiu, nevaldomu charakteriu ir gerbėjus pritraukiančia charizma.

Picture
1991-aisiais Marky Mark išleido debiutinį albumą „Music for the People“, kuris, puikių Donnie aranžuočių ir grubaus Marko elgesio dėka, Jungtinėse Amerikos Valstijose tapo platininiu. Jaunasis reperis garsėjo chuliganišku elgesiu, įžūliais muzikiniais vaizdo klipais ir buvo pasiryžęs iškrėsti bet ką – scenoje nusiimti kelnes, sumušti kaimyną ir kibti į atlapus pačiai Madonnai. Merginos trypė iš džiaugsmo, niūniavo jo dainas ir būriais traukė į naujai užgimusios žvaigždės koncertus. Blėstant Marko brolio, Donnie suburtos grupės „New Kids on the Block“ šlovei, Marky Mark tapo kultine persona, skandalų dėka nedingstančia iš bulvarinių žurnalų viršelių. Tuo metu vyras pasirašė dvejų metų sutartį su kompanija Calvin Klein ir ėmėsi apatinio trikotažo reklamos. Reklaminius stendus, televizijos ekranus ir žurnalų puslapius puošė apsinuoginusios muzikos žvaigždės ir modelio Kate Moss nuotraukos.

Picture
Marky Mark su broliu Donnie
Nepaisant staiga užklupusios sėkmės, muzikantui ir naujai iškeptam modeliui koją kišo aršus ir sudėtingas vyro charakteris bei tiesmukiškumas. 1992-aisiais jis išleido knygą, dedikuotą savo peniui ir dar labiau įtvirtino savo, kaip blogo berniuko, etiketę. Televizijos pokalbių laidose vyras nevengė aštrių pasisakymų ir skandalingų poelgių, už kuriuos neretai būdavo kritikuojamas kaip perlenkęs lazdą. Netrukus į viešumą išlindo jaunojo dainininko praeitis – spaudoje pasirodžius straipsniams apie vyro teistumą ir paauglystėje vykdytus rasistinius išpuolius, Marky Mark karjeros pamatai ėmė nenumaldomai klibėti – jo populiarumas ėmė smukti, o netrukus gyvenime atsirado dar daugiau rūpesčių. Britų televizijos pokalbių laidoje reperiui Shabba Ranksui pareiškus, jog gėjai privalo būti nukryžiuoti, M. Wahlbergas buvo apkaltintas pritarimu šiai minčiai, kadangi pokalbių laidos metu neišreiškė nepritarimo S. Ranksui. Vyras buvo kaltinamas homofobija, žiaurumu ir rasinės neapykantos skleidimu, o Marky Mark populiarumas sklaidėsi tarsi dūmas.

Picture
M. Wahlbergas ir L. DiCaprio
Būdamas savotišku chameleonu vyras įšoko į kitą traukinį ir pradėjo aktoriaus karjerą. 1993-aisiais pradėjęs nuo smulkių vaidmenų televizijos serialuose, jau 1994-aisiais vyras nusifilmavo komedijinėje dramoje „Renesanso žmogus“ (orig. „Renaissance Man“), kurioje pagrindinį vaidmenį atliko garsusis Danny DeVito. Juostoje atlikęs nedidelį vaidmenį jau kitąmet vyras įžengė į kriminalinės dramos „Krepšininko dienoraštis“ (orig. „The Basketball Diaries“) filmavimo aikštelę, kurioje dirbo kartu su kolega Leonardo DiCaprio. Filme vyrukai suvaidino narkotikais besimėgaujančius ir palaipsniui degraduojančius draugus bei padėjo pamatus ne vienerius metus trunkančiai M. Wahlbergo ir L. DiCaprio draugystei.

Picture
www.screenjunkies.com
Jau netrukus vyras įrodė jog yra ne tuščiagalvis keiksmais besiplūstantis jaunuolis, kruopščiai besirūpinantis kūno grožiu, o gana talentingas aktorius. Pajutęs, jog galiausiai atsidūrė savo rogėse, vyras galutinai palaidojo praeitį ir Marky Mark pseudonimą.

1996-aiaisiais vaidmuo filme „Baimė“ (orig. „Fear“) tapo lemtingu aktoriaus karjeroje. Didžiausio kiekvienos merginos tėvo košmaro - maniako Deivio McCallo personažas buvo pirmuoju pagrindiniu vaidmeniu vyro karjeroje, o aistringi jausmai partnerei Reese Witherspoon iš kino ekrano persikėlė į realybę, tačiau audringai prasidėjęs romanas netrukus užgeso ir aktoriai pasuko skirtingais keliais.

Picture
www.tailgate365.com
Lemtingu vaidmeniu ankstyvojoje M. Wahlbergo karjeroje tapo režisieriaus Paulo Thomaso Andersono filme „Pašėlusios naktys“ (orig. „Boogie Nights“, 1997) įkūnytas Edis Adamsas. Filmo veiksmas nukelia žiūrovą į 70-80-uosius, kur įvykių centre atsidūręs jaunas padavėjas tampa filmų suaugusiems žvaigžde ir įninka į narkotikų pasaulį. Juostoje netruko nuogybių ir gana atvirų sekso scenų, tad Pietų Korėjos žiūrovai filmo taip ir neišvydo, o gimtosiose Jungtinėse Amerikos Valstijose trūko visai nedaug, kad filmas gautų griežčiausią NC-17 reitingą (asmenims iki 17 metų draudžiama žiūrėti filmą). Režisieriui sutikus iškarpyti dalį nepadoriomis laikytų filmo scenų, juosta visgi pasiekė kino ekranus. Kino kritikai gyrė pagrindinį vaidmenį atlikusį M. Wahlbergą ir "Pašėlusias naktis" už puikiai perteiktą vaizduojamo laikmečio ir filmų suaugusiems industrijos dvasią, bei nominavo filmą net trims Oskarams (geriausias antrojo plano aktorius ir aktorė, geriausias scenarijus). Regis, Marky Markas liko toli užnugaryje, o visuomenė ėmė rimtai žiūrėti į naujai sužibusį aktorių ir pamiršo jo praeities klystkelius. M. Wahlbergo žvaigždė šovė aukštyn.  

Picture
1999-aisiais vyras puikiai pasirodė kriminalinėje dramoje „Jardai“ (orig. „The Yards“), o 2001-aisiais nusifilmavo gerai įvertintame Timo Burtono fantastiniame veiksmo filme „Beždžionių planeta“ (orig. „Planet of the Apes“). 2005-aisiais aktorius privertė sunerimti savo gerbėjus, pareiškęs, jog ketina nutraukti aktoriaus karjerą vos jam sueis keturiasdešimt, tačiau, laimei, savo pažado neištesėjo.

2006-aisiais režisieriaus Martino Scorsese kriminalinėje dramoje „Infiltruoti“ (orig. „The Departed“) atliktas policijos pareigūno vaidmuo atnešė aktoriui pirmąją Oskaro nominaciją ir filmavimo aikštelėje suvedė du senus draugus – M. Wahlbergą ir L. DiCaprio.

Picture
www.stupidcelebrities.net
Sėkmingai kylant karjeros laiptais permainos aktoriaus laukė ir asmeniniame gyvenime. 2009-ųjų rugpjūtį vyras vedė savo ilgametę draugę, modelį Rheą Durham, padovanojusią vyrui tris vaikus. Netrukus pasaulį apskriejo dvi žinios. Paaiškėjo, jog pora laukiasi ketvirtojo kūdikio, o prieš pat vestuves Markas lazeriu panaikino visas jo kūną puošusias tatuiruotes, primenančias praeitį ir tarsi pradėjo dar vieną naują gyvenimo etapą.

Tolimesnėje aktoriaus karjeroje itin išsiskyrė Davido O. Russello „Kovotojas“ (orig. „The Fighter“, 2010). Atlikęs legendinio boksininko Micky Wardo vaidmenį aktorius ne tik parodė puikią fizinę formą ir stiprų aktorinį meistriškumą, tačiau ir pelnė antrąją Oskaro nominaciją.

Picture
www.timeinc.net
Pastebimas aktoriaus tobulėjimas ir nenuilstantis ėjimas pirmyn buvo pastebėti ir įvertinti. 2010-ųjų liepos 29 dieną Holivudo šlovės alėjoje buvo atidengta žvaigždė aktoriaus garbei, kuri tapo 2414-ąja žvaigžde garsiojoje, 2,5 kilometro besitęsiančioje alėjoje. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo aktoriaus žmona bei keturios poros atžalos. Sakydamas padėkos kalbą M. Wahlbergas teigė nesitikėjęs išvysti savo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, dėkojo žmonėms, vis dar kviečiantiems jį filmuotis ir prisipažino meilėje žmonai bei vaikams. 

Panašu, kad nevaldomo elgesio vaikinas virto atsakingu šeimos žmogumi ir padėjo tašką savo, kaip chuligano karjeroje. 2001-aisiais aktorius įsteigė savo vardo labdaros fondą (Mark Wahlberg’s Youth Foundation) ir finansiškai remia gabų, skurdžiuose miesto kvartaluose augantį jaunimą. Fondas gabiems jaunuoliams jau paaukojo daugiau  kaip 1 milijoną JAV dolerių.

Picture
www.nytimes.com
Markas Wahlbergas neapsiribojo vien vaidyba ir labdaringa veikla. 2004-aisiais vyras išbandė prodiuserio duoną. Ir čia vyrą lydėjo sėkmė. Prodiusavęs kelis nedidelius filmus, tais pačiais metais vyras ėmė darbuotis ties televizijos serialu „Entourage“ ir tapo vykdančiuoju projekto prodiuseriu. Septynerius metus rodytas serialas iškovojo ne tik televizijos žiūrovų, tačiau ir kino kritikų palankumą bei pelnė 25 Emi ir 14 Auksinio gaublio nominacijų, o JAV  prezidentas Barackas Obama šį serialą pavadino savo mėgstamiausiu televizijos projektu.

Picture
www.flicksandbits.com
Šiuo metu aktorius reklamuoja naujausią savo filmą – įtempto siužeto veiksmo dramą „Kontrabanda“ (orig. „Contraband“, 2012), kurios pasakojama istorija daugelyje vietų primena paties aktoriaus gyvenimą. Reklaminės filmo kampanijos metu netrūko dviprasmiškų situacijų – bene garsiausia jų – aktoriaus pasisakymas apie rugsėjo 11-ąją, Jungtinių Amerikos Valstijų istorijoje pažymėtą krauju. Kaip teigia pats aktorius, jis ir jo vaikai bei keli šeimos draugai turėjo skristi vienu iš užgrobtų lėktuvų, tačiau pakeitė planus ir automobiliais išvyko į Niujorką. Viename interviu vyras juokaudamas pasakojo, jog jeigu būtų skridęs, jis būtų grūmęsis su teroristais, sėkmingai nutūpdęs lėktuvą ir išgelbėjęs jį ir juo skridusius keleivius bei pridūrė, kad jo dėka rugsėjo 11-osios teroro akto būtų buvę galima išvengti. Šis M. Wahlbergo išsireiškimas sukėlė pasipiktinimą tarp nukentėjusiųjų šeimų narių, tad vyras buvo priverstas viešai atsiprašyti ir pripažinti klydus, tačiau iškart po šio poelgio aktorius puolė kaltinti šią informaciją atskleidusį žurnalistą uždavus aktoriui nekorektiškus klausimus ir nesupratus jo humoro jausmo.

Picture
www.regent.blogs.com
Šiuo metu, paklaustas apie savo praeitį vyras prisipažįsta, jog jam gėda dėl daugumos praeityje padarytų poelgių ir išsišokimų bei išreiškia viltį, jog jo vaikai nekartos tėčio praeities klaidų. Panašu, kad vyrui užklijuota blogo berniuko etiketė baigia išblukti ir net didžiausi chuliganai gali tapti dukart Oskaro laureatais...


Keli muzikiniai klipai iš "Marky Mark & The Funky Bunch" laikų. Kaip matyti ir girdėti, ypatingai dideliu muzikiniu talentu Markas Wahlbergas pasigirti negali...
violet
18/7/2018 09:29:18 am

Aš niekada netikiu meilės deklaracijomis, kol susitiko su savo draugu, kuris man pasakė viską apie DR.Chambercą, kuris atnešė savo ex boyfriend net tada, kai ji man pasakė, kad netikėjau ja, nes maniau, kad ji taip pat turėtų tą patį padirbtą Rašybos ratą, Mano pinigai. Nors aš suteikiau jai galimybę paaiškinti viską, ką ji turi pasakyti apie DR.Chamberc, aš pasakiau jai, kad yra daug sukčių, kurie nori paimti savo pinigus, ir aš niekada nebūsiu jų auka, nors mano sužadėtinis turėtų palikti mane išeiti man kelis mėnesius kantriai laukiu dar vieno vaikino, bet aš labai jį myliu. Ji man pasakė, kad ši DR.Chamberc nėra klaidinga, kad jis teisingas ir jis padėjo daugeliui grąžinti savo brangųjį, tada aš paklausiu jos, kaip tai veikia rašybos ir kokius reikalavimus reikia atlikti prieš tai, kai jis gali išmesti mano myli? Ji man pasakė, kad aš atsiųsime laišką adresu chamberc564@yahoo.com ir norėčiau pasakyti jam, ko aš noriu. Aš tikrai jį išsiųsiu ir jam pasakiau, kad man reikia savo ex-guy atgal aš pasakiau jam, kad tai buvo mano draugas, kuris man paskyrė jį, kodėl aš abejoju jo darbais? Jis sakė, kad jo darbas yra 100% saugus ir užtikrina, kad niekas niekada nepasiektų jo šventykloje ir liktų toks pats. Aš buvau suglebęs žodžiais, kuriuos jis man pasakė, ir man atėjo mintis, kaip aš tai žinau apie visus dalykus, apie kuriuos mes kalbėjome anksčiau. Jis sakė, kad galėčiau pradėti savo situaciją, kad aš turėčiau tikėti ir pasitikėti juo ir palikti kitus rašybos šachmatininkus ir kantriai laukti savęs, kad, jei galėčiau pasakyti, kad visa tai atliksiu, aš grąžinsiu savo meilužį atgal 72 valandas. Aš pasakiau gerai, pažadu dirbti tik su tavimi, tada jis davė man formą, kurią galėčiau užpildyti, kaip aš padariau, ir atsiųskite jį su savo nuotraukomis, taip pat su mano buvusio mylėtojo nuotraukomis. Po 30 minučių jis man atsakė ir man pasakė, kad jo dievams reikia šiek tiek išsiaiškinti rašybą, o mano problema yra labai lengva, jei galiu pasiūlyti šiuos dalykus. Tada, kai aš paklausiu jo, kaip aš galiu gauti šiuos dalykus ir kaip aš galiu jį nusiųsti jam už meškos žaidimą, jis man pasakė, kad neturėčiau nerimauti, kad čia yra pardavėjas savo šalyje. gauti dalykų už mane. Tada aš paklausiu jo, kiek kainuoja pirkti visas šias prekes? Jis man pasakė, kurį išsiųsiu pas jį visiškai pasitikėdamas. Po valandos jis paskambino man ir man pasakė, kad mano problema buvo išspręsta, kad aš laukiu 72 valandų, kad mano meilė paprašys manęs, kaip tai padariau pagal jo žodžius, kai buvo maždaug 18 val. Per ateinančias tris dienas mano ex pakvietė mane, jei jis namuose nori man skubėti. Aš jam pasakiau, kad tikisi, kad viskas gerai, jis sakė "taip", kai aš jam pasakiau, kad jis gali ateiti, mano ex guy grįžo pas mane ir paprašė atleidimo, kad jis žinojo, kas ateina per jį. Dabar aš taip džiaugiuosi, kad grįžau savo meilužį ir planuojame netrukus susipažinti su mūsų vestuvėmis, aš vadinu DR.Chamberc ir labai jį padėkodamas ir paklauskite, ką daryti jam dėkui, jis man pasakė, aš turėtų pamiršti ir išlaikyti savo pinigus, kad jis ne pinigus, bet padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos, viskas, ką jis man reikia, turi duoti daugiau liudijimų apie jį, kad žmonės iš ten, kuriems reikia pagalbos, taip pat išsiųs jam, kas yra Kodėl Aš šiandien noriu parodyti savo liudijimą. Tegul tavo gerasis džentelmenas ir toliau jį palaimins ir duos ilgiau negyvenamumo ir išminties. Tai yra DR El. Pašto adresas chamberc564@yahoo.com

Reply
Sacke lance
28/8/2018 01:48:03 am

Pagaliau Waoh galų gale grįžo į savo gyvenimą, kai mane sukėlė daugybė rašybos rastų, bet dr oka paslėpė mano veido veidą ir parodė man galingumą rašybos metu, pone, tu esi puikus žmogus, padėkojęs ir garbės tau Dr okpa, mano draugai iš ten noriu, kad padėtumėte man padėkoti dr okpa už pagalbą, kurią man daviau per 24 valandas grąžindamas savo gyvenimą. Savo el. Laiške galite susisiekti su dr okpa: okpatempleofsolution@gmail.com

Sacke Lance
šalis: Švedija

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1